Laiskade inimeste huulepulk (Jane Iredale Just Kissed lip and cheek stain Forever Pink)

Niimoodi me nimetame naljaga pooleks töökaaslastega Jane Iredale’i Just Kissed huulepulka. See sai alguse sellest, et ma otsisin kaua aega enda huultele toodet, mis vastaks kõikidele minu miljonitele nõudmistele, alustades lihtsast ja kiirest kasutusest, jätkates kauapüsivusega ja lõpetades niisutusega. Eeliskätt pidi ta olema mugav.

Asi oli väga naljakas juba, sest ma õpetasin kursustel, kuidas teised peavad enda huuli igapäevaselt meikima, teades ise väga hästi, et ma ei kulutaks elu sees nii palju aega oma huultele, sest see on esimene asi, mis näo päolt kaduma läheb päeva jooksul. Ja õpilased küsisid kogu aeg minu käest, et kus on minu huuled, sest ma vaevusin ainult hügieenilist huulepulka endale peale kandma 😉

Uskumatu lõhnaga ongi maailmas nüüd ainult üks toode minu huulte jaoks, mida ma kasutan, kui välja arvestada neid hetki, kus ma käin nude versioonis.

Alustame selle toote lihtsusest. Kujutage endale ette, et te panete justkui hügieenilist huulepulka endale kodust välja tormates peale, sest toode jääb algselt peale just sellise värvitu niisutava kreemja määrdena. Seejärel toimub mõne minuti jooksul maagiline transformeerumine roosakaks värviks, milliseks nimelt, seda ei oska ette oletada, sest mõnel jääb õrn roosakas toon ja mõnel erksam, sõltub oma pigmendist. Igastahes kannate seda peale täiesti puhtale huulepinnale ja saate lisaks niisutusele pigmendi võimenduse ja kerge läike.

Võrdluseks minu huuled meigita (pilt1), kohe peale toote pealekandmist (pilt2) ja viis minutit peale toote peale kandmist (pilt3).

Nüüd tuleks arutada püsivust. Minu puhul ei tule väga arvesse, et ma peaks oma huuli kontrollima iga natukese aja tagant. Seega on hea see, et isegi siis, kui kreemjas osa tootest on huulte pealt kadunud (minu puhul söödud), siis pigment, mis võimendus teie huulte pigmendi arvelt, jääb püsima, seega saate sama versiooni aga matimal kujul. Näidiseks minu huuled 4 tundi peale huulepulga peale kandmist.

Soovi korral võib nüüd lisada tavalist läbipaistvat läiget (et mitte raisata väärt kraami;) ja saate jällegi värskema ilme, sellega pikendate tema eluiga.

Kui selline pehmete kontuuridega look tüütab ära, või soovite õhtuks natuke silmapaistvamat efekti, siis tasuks appi võtta huulepliiats ja kergelt rõhutada kontuure. Ma teen seda ka peale huulepulga pealekandmist, sest siinkohal mängib rolli värv, mitte pliiatsi vaha omadused. Huulepulk ei ole rasvane, seega üle huulepinna valgumist ei ole ette näha. Pliiats lähebki ainult kontuuridele, mitte tervele pinnale. Huulepind on niisutatud ja erk ning värske. Kontuuride jaoks võib kasutada JI huulepliiatsit Rose, nagu on pildil.

Nipp mineraalse puudri omanikele! Kui tahate kontuure selgemaks teha, aga kardate pliiatsiga kõik ära rikkuda, siis tehke nii: kandke Just Kissed huultele, oodake ära pigmendi võimendus ja seejärel väikese pintsliga kandke huuleümbrusesse oma mineraalne puuder võimalikult kontuuride ligidale, sellise tehnikaga te justkui raamite ja puhastate ära välispinna ja jääb mulje nagu te oleksite kasutanud pliiatsit 😉

Ühtlasi saab seda toodet kasutada ka kerge õhetuse loomiseks põskedel, kui kanda seda puhtale nahale. Mineraalse puudri kasutajad siis enne puudrit.

Kõikidele mugavatele ja roosat värvi armastavatele inimestele, olgu tänatud Jane Iredale selle toote eest!

Ilusat kevadet soovides,

Ksenia