jane iredale

JANE IREDALE LUGU

Jane Iredale on kosmeetikafirma Iredale Mineral Cosmetics president ja rajaja. Ta lõi ettevõtte 1994. aastal, rikastades ilutööstust oma mineraalkosmeetikasarjaga jane iredale. Ta oli esimene, kes pakkus sellele tööstusele naha tervislikust seisundist hoolivat kosmeetikasarja. Inspiratsiooni töötada välja kosmeetikavahendid, mis mõjuvad nahale hästi, sai ta töökogemusest meelelahutustööstuses, kus ta nägi näitlejaid ja modelle võitlemas kõikvõimalike jumestusvahendite kahjuliku mõjuga. Tema tööalased kokkupuuted naistega, kelle karjäär sõltus klaarist jumest, andsid talle võimaluse näha, kuidas nahaprobleemid ei ohustanud üksnes karjääre, vaid hävitasid ka enesekindlust.
Jane on pidanud jumestust alati naise heaolutunde oluliseks osaks ja ta tahtis muuta selle heaolutunde kergesti saavutatavaks. See on põhjus, miks jane iredale sarja mineraalpuudrid täidavad nii jumestuspõhja, puudri, peitekreemi kui ka päikesekaitse ülesannet, ning miks iga selle kosmeetikasarja toode on multifunktsionaalne. Jane Iredale eesmärk on valmistada tooteid, mis näevad head välja, on meeldivad kasutada ja kasulikud nahale. Tooteid peab olema ka lihtne peale kanda, et särav tulemus oleks võimalik saavutada võimalikult lühikese ajaga. Sellele kõigele on saanud osaks suur rahvusvaheline vastukaja. Kaubamärki Jane Iredale müüakse Ameerika Ühendriikides ja ka mujal maailmas enam kui viiekümnes riigis.
Jane’i edu igas vanuses ja igast rahvusest naisteni jõudmises tugineb veendumusel, et tõeline jumestuskunst ei seisne näo kohandamises vastavalt viimastele moetrendidele, vaid naise loomuliku ilu esiletõstmises, millega lastakse särada tema isikupäral.

Mis teeb jane iredale kosmeetika eriliseks?

Nahahoolduskosmeetika

Kõige kaunim on terve nahk. Seetõttu on kõik tooted, mida Jane Iredale sarjas leiate, vaid nahahoolduse pikendus. jane iredale kosmeetika ei ole pelgalt traditsioonilise kosmeetika edasiarendus, see on uus tehnoloogia. See on nii tõhus, et seda soovitavad plastikakirurgid, nahaarstid ja nahahooldusspetsialistid.

Mitte-komedogeenne ja õlivaba

jane iredale kosmeetika on mitte-komedogeenne (ei blokeeri poore). Mineraalosakesed moodustavad nahale kaitsekihi, mis võimaldab nahal normaalselt hingata ja toimida. See kaitsekiht hoiab eemale ka keskkonnas leiduvad saasteained. (Me soovitame alati öösel meigi maha võtta, et eemaldada kõik see, mis on sinna päeva jooksul kogunenud.) Ehkki on tõestatud, et mineraalid, mida jane iredale toodetes kasutatakse, ei blokeeri poore ning et neil on põletiku ja mikroobide vastane toime, testitakse siiski kõiki tooteid seoses komedogeensusega laboris. See peenustele tähelepanu pööramine on põhjus, miks jane iredale sari on saanud nii palju tänukirju akne käes vaevlevatelt patsientidelt, kes väidavad, et nende naha seisund on pärast seda, kui nad hakkasid kasutama sarja jane iredale tooteid, paranenud. Selle sarja toodete koostises kasutatakse õli vaid siis, kui on vaja naha seisundit pisut parandada, nt silmaaluste peitekreemi ja huultel kasutatavate toodete puhul.

Päikesekaitse

Nahavähi Sihtasutus soovitab tänu UVA- ja UVB-kiirte eest kaitsvatele omadustele kuut toodet jane iredale sarjast: Glow Time, PurePressed Base, Amazing Base, Dream Tint, LipDrink, ja Powder-Me SPF. Nende looduslik päikesekaitse tuleneb titaandioksiidist ja tsinkoksiidist.

Neli ühes

jane iredale tolmustatud mineraalidel põhinevad tootepõhjad koosnevad kontsentreeritud pigmendist. (Toodetes ei kasutata selliseid täiteaineid nagu talk). Tänu sellele kontsentreeritud pigmendile annab juba imeväike kogus enneolematu katvuse ning toimib ühtaegu jumestuspõhja, puudri ja peitekreemina. See kontsentreeritud pigment tagab kõrge päikesekaitsefaktori, ilma et oleks vaja sünteetilisi koostisosi.

Püsivus

jane iredale mineraalosakesed läbivad tolmustamisprotsessi, kinnituvad kasutamisel üksteise külge. Kui toodet kantakse puhtale, niisutatud nahale, on tekkiv pindpinevus gravitatsioonist suurem ja hoiab mineraale tihedalt naha ligi. Selle tulemusel ei hakka need osakesed laiali valguma ja määrima ning tulevad maha vaid meigieemaldusvahendi või meie meigieemalduskinda Magic Mitt abil. Puhastamine ei nõua mingit spetsiaalset vahendit.

Minimaalne allergiaoht

Allergiad ja nahaprobleemid tekivad tavaliselt koostisosade tõttu, mis ärritavad nahka. Selline reaktsioon on eriti tavaline naha puhul, mille seisund on mingil moel nõrgenenud nt immuunsüsteemi nõrgenemise, päikesepõletuse, keemilise või laserkoorimise vms tõttu. Ained, mis sellist tundlikkust kõige sagedamini põhjustavad, on keemilised säilitusained, keemilised värvained (mida tähistatakse tavaliselt lühendiga FD&C), lõhnaained ja alkohol. jane iredale kosmeetikatooted ei sisalda ühtki neist. Seevastu tsinkoksiid ja titaandioksiid hoiavad ära põletike tekke ja võivad aidata nahka rahustada. Kõiki jane iredale sarja tooteid on testitud tundlikkuse suhtes USA Toidu- ja Ravimiameti heakskiidetud laboris ja tundlikkuse tekitajaid ei ole neis tuvastatud.

Tundlikkuse tekitajad

Kõik andmed, milles käsitletakse jane iredale tootepõhjades kasutatavate toorainete ohutust, annavad põhjust kinnitada, et ärritav, põletav või torkiv tunne nahal ei ole põhjustatud meie toodete koostisainetest. jane iredale kosmeetika töötlemisprotsessid ei too kaasa mingit toorainete keemilist muutust, nii et kokku segatud koostisainete toime on sama kui üksikutel koostisainetel eraldi. Toodetest on kõrvaldatud igasugused lõhnaained ning keemilised värv- ja säilitusained. Need on ka kolm kõige sagedamini esinevat tundlikkuse tekitajat.

D&C värvained

Kui värvaine nimetusele eelneb tähekombinatsioon FD&C, on Toidu- ja Ravimiamet lubanud kasutada seda värvainet toidus, ravimites ja kosmeetikatoodetes. Kui värvaine nimetusele eelnevad tähed D&C, on seda värvainet lubatud kasutada üksnes ravimites või kosmeetikatoodetes. FD&C värvained on saadud toorõlist, vanasti saadi need kivisöetõrvast, mõned on ka sünteetilised.

Kontsentreeritud pigment

Mõiste pigment tähendab tavaliselt värvilist või valget mittelahustuvat ühendit. (Sõna värvaine tähendab üldjuhul lahustuvat keemilist ühendit, mis on enamasti saadud toorõlist.) Jane Iredale toodetes kasutatavad pigmendid on valmistatud vaid tolmustatud mineraalidest. Kuna mineraalid kujutavad endast kontsentreeritud pigmenti, tagavad nad täieliku katvuse. Hea tulemuse saavutamiseks piisab vähesest.

Põletikuvastane toime

jane iredale kosmeetika toodete koostises leidub hulgaliselt osakesi, mis rahustavad intensiivselt nahka. Nende seas on ka titaandioksiid ja tsinkoksiid, millel mõlemal on põletikuvastane toime. Lisaks sellele, et nad peidavad tõhusalt punetust, aitavad nad ka seda leevendada. Paljudes jane iredale toodetes on mineraale siduvaks aineks taimevalmistised ja vetikaekstrakt, millel on sama toime.

Kiiresti saavutatav kerge katvus

Kandke jane iredale toode nahale pintsli või švammiga ja tundke rõõmu katvusest, mille saavutamiseks tuleb tavaliselt kasutada kolme eri toodet. Need, kes kasutavad neid tooteid esmakordselt, kipuvad kandma nahale liiga paksu kihi, sest nad on harjunud kasutama tooteid, mis sisaldavad hulgaliselt täiteaineid. jane iredale kosmeetikavahendite puhul piisab vähesest. Tulemus peaks olema puhas ja helendav ning seda ei tohiks olla nahal tundagi.

TESTID ja KATSED

Iredale Mineral Cosmetics on teinud oma kosmeetikasarja toodetele teste, mida temalt kui kosmeetikatootjalt ei nõuta. Ta on teinud seda selleks, et pakkuda tarbijale võimalikult kõrge kvaliteediga tootesarja.

STABIILSUSTEST

Selle testiga mõõdetakse toote kõlblikkusaega. Toodet on võimalik testida reaalajas, tingimusel et toode on juba piisavalt kaua tootmises olnud, või seda saab uurida ka nn inkubatsiooni meetodil. Selle käigus lastakse tootel ühe kuu vältel kokku puutuda intensiivse kuumuse ja külmaga. See üks kuu vastab reaalajas ühele aastale. Kõik meie tooted on läbinud selle testi ja võimaluse korral ka reaalajas tehtava testi.

SÄILIMINE AVATUNA

Euroopa Liidus on sisse viidud nõue, et kõikidel karpidel ja etikettidel peab olema avatud purgi märk ja selle kõrval number, mis viitab nende kuude arvule, mil tarbija saab oodata tootelt selle parimaid omadusi. Test, mida kasutatakse selleks, et määrata kindlaks toote avatuna säilimise aeg, on subjektiivne, selle kohta ei ole kehtestatud mingeid eeskirju. Ometi peab toode suutma reguleerivaid asutusi veenda, et tootja esitatud säilimisaeg on põhjendatud. Saatsime laborisse puudripõhjad, mis on olnud meie meigitoas vähemalt neli aastat ja mida on selle aja jooksul aeg-ajalt ka kasutatud. Testisime viit presspuudrit ja kolme tolmpuudrit. Kummalgi juhul mikroorganisme ei esinenud. Suudame tõestada toodete avatuna säilimist 48 kuu jooksul, ent oleme otsustanud trükkida karbile avatuna säilimise ajaks 24M (24 kuud). Meile soovitati valida lühem periood, et see märge ei tunduks kohatu tolliasutustele. Kõikide teiste toodete (v.a toodete D20, Balance ja POMMISST) avatuna säilimise aeg on 12 kuud. Tegelikult oleme veendunud, et kõik meie mineraalpuudrid säilivad igavesti, ka avatuna.

VABA JULMUSEST

Loomade eetilise kohtlemise eest seisev organisatsioon PETA on tunnistanud kosmeetikasarja Jane Iredale tooted julmusevabaks.

KOMEDOGEENSUS

Kõik jane iredale tooted on läbinud komedogeensustesti ja saavutanud seal negatiivsed tulemused.

RASKEMETALLID

Kõik jane iredale tooted on läbinud raskemetallide testi. Mõõdetavas koguses raskemetalli, sh pliid ja niklit, ei leidu üheski selle sarja tootes.

Tutvu jane iredale tootevalikuga SIIN>>

  • Telli blogipostitused omale postkasti
Verified by Trusted Partners