Koolitused Glow Make-Up meigikoolis

Täna tutvustame teile milliseid koolitusi on võimalik meie Glow Make-Up School koolituskeskuses läbida. Oleme veendunud, et igaüks leiab meie valikust midagi endale sobivat.

Kõige uuem meie koolituste nimekirjas on 3-päevane ilumeigikoolitus. See koolitus on eelkõige ideaalne neile, kes soovivad oma igapäevajumestust teha nii, nagu see oleks professionaali tehtud. Koolitusel õpetatakse osalejatele selgeks olulisemad kaasaegsed meigitehnikad, et nende abil end veatult jumestada.  5-päevane ilumeigikoolitus sisaldab endas kõige tähtsamate meigitehnikate omandamist, mida kasutavad profijumestajad oma igapäevases töös kauapüsiva ja korraliku tulemuse jaoks. Lisaks õpetatakse iga naise individuaalse ilu esiletoomist ning näojoonte väljendusrikkamaks muutmist. Sellel koolitusel õpitakse erinevaid meigitehnikaid, alustades minimalistlikust päevameigist ja lõpetades intensiivse fotomeigiga. Koolitus sobib igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ja täiustada oma teadmisi erinevatest meigitehnikatest. Koolitus toimub kümnestes gruppides ning praktika sooritatakse enda peal. See koolitus on kindlasti ka heaks kingituseks sõbrannale, emale, tütrele jne.

Teine koolitus on algajate profimeigikoolitus. Sellel kursusel ei õpeta me ulmelisi ja ekstravagantseid võistlusmeigitehnikaid, mis lähedalt vaatamiseks ei sobi ning meie igapäevaellu ei sobitu. Selle asemel õpetame meigitehnikaid, mis on olulised igaühe personaalse ilu esiletõstmiseks. Õpetame tehnikaid, mis on kasulikud nii igapäevaelus, kui ka erilistel sündmustel. Kursus kestab 70 akadeemilist tundi. Koolitus on mõeldud algajale, seega eelnev teiste jumestamise kogemus ei ole oluline. Läbi töötatakse värvi- ja valgusõpetus, nahahooldus ja hügieen, näo anatoomia ja näokuju analüüs, jumestaja põhivarustus, silmad, kulmud, huuled, ilumeigi tehnikad, loominguline lähenemine jumestuses ning turundus ja hinnakujundus.

Kolmandaks on meie 6-nädalane profimeigikoolitus. Olemasolevatest koolitustest on see meie pikim ja ka kõige põhjalikum. Koolitus kestab 140 akadeemilist tundi (18 päeva) ning koolituse lõpus väljastab Glow Make-Up Eesti meigikool ka tunnistuse. Tegu on täisväärtusliku meigiõppega neile, kes soovivad professionaalse jumestajana sukelduda huvitavasse ja kaasahaaravsse moe- ja ilumaailma. 6-nädalase koolituse käigus õpitakse selgeks tähtsaimad meigitehnikad ja profijumestuse põhimõtted. Töötatakse läbi paljud teemad, tehnikad ja vahendid, mis on professionaalseks moe- ja ilujumestuseks vajalikud. See kursus aitab mõista meigimaailma piiramatuid võimalusi. Eelnev teiste jumestamise kogemus pole vajalik. Koolitusel töötatakse läbi korrigeeriv jumestus, erinevad ilumeigi tehnikad, kauapüsiv jumestus, ajalooline jumestus ning loominguline lähenemine jumestusele.

Viimaseks pakume võimalust 6-nädalast profimeigikoolitust läbida ka kahes osas – profimeigikoolituse osa 1 ja osa 2. Esimene osa, mis kestab esimesest üheksanda tunnini, käsitleb algajate meigitehnikaid ning teine osa, mis kestab 10. kuni 18. tunnini, edasijõudnute meigitehnikaid. Selline ülesehitus võimaldab läbida meie koolitust eraldi osade kaupa. Esimeses osas töötatakse läbi värvi- ja valgusõpetus, nahahooldus ja hügieen, näo anatoomia ja näokuju analüüs, jumestaja põhivarustus, silmad, kulmud, huuled, ilumeigi tehnikad, loominguline lähenemine jumestuses ning turundus ja hinnakujundus. Teises osas töötatakse läbi jumestamise ajalugu, kaasaegsed meigitehnikad, grimmivõtted, loomingulisuse arendamine, tehakse praktika käigus fotosessioon ning räägitakse jällegi läbi turundus ja hinnakujundus.

Hinnakirja, koolitustekalendri ja lisainfo leiate SIIT. Kõikide koolituste eest on võimalik tasuda järelmaksuga.

Kohtumiseni Glow Make-Up Eesti meigikoolis!