Kuidas aru saada, et Sinu Brow-meister on oma ala tõeline proff?

Me kõik teame kulmude tähtsusest ja nende olulisest rollist Sinu näos. Perfektse vormi ja värviga kulmud, mis ei vaja üldse korrektsiooni – on väga haruldane nähtus. Tihtipeale tekib vajadus kasvõi natukene üleliigseid karvakesi kitkuda või ilmub heledamate kulmude omanikel vajadus ühe korra kahe nädala jooksul värvi värskendada. Kuid küsimus ei ole ainult selles, kas üldse läbi viia neid protseduure, vaid selles, et teostada neid nii, et täiustada kliendi välimust, säilitades selle juures naturaalsus.

Meie oleme selle eest, et usaldada oma välimus professionaalidele nendes küsimustes, kuid paljudel neidudel tekivad kahtlused ja küsimus: kuidas veenduda selles, et sinu meister on tõesti professionaal. Katsume vastata küsimusele: kellele me oma kulmi usaldame?

Ketlin• Selleks, et teha kulmudega tööd, on vaja läbida spetsiaalne õpe. Ilusalongis olles me soovitame oma kulmusid usaldada kas stiili-ja meigimeistrile, kosmetoloogile või siis brow-meistritele, kes tegelevad üksnes kulmudega: kulmude arhitektuur, värvimine, rekonstrueerimine jm.
• On väga tähtis aru saada, et selle meistri ülesanne, kellele Sina kavatsed oma kulmude ilu usaldada, ei ole ainult kitkumine ja värvimine, sest seda oskad ka Sina ise teha mõningal määral. Head tulemust määrab õige kulmude vormi valik, mille puhul on arvestatud kliendi paljude individuaalsete iseärasustega, näiteks, näo struktuuri anatoomilised erisused, juuste faktuur, kasvu eripärasus. Spetsialist peab kujundama kulmi nii, et nad oleksid kooskõlas teiste näojoontega ja näeksid välja maksimaalselt harmoonilised. Sama puudutab ka värvi valikut ja värvimismeetodit, kus individuaalsed tegurid on õige otsuse määrajaks.

Marina• Hea brow-meister räägib individuaalsest kulmude hooldusest, jagab kulmude värvuse ja vormi säilitamise saladusi ja soovitab häid vahendeid. Sedamoodi kompleksne lähenemine võimaldab saada kvaliteetset teenust ja mitte muretseda oma kulmude välimuse üle, olles teadlik, et kulmud on kindlustatud professionaalse hooldusega.
• Koht, kus töötab spetsialist, räägib paljustki. Hea ilusalong, spetsialiseeritud tööruum – need on kohad, kus tõenäosus kohtuda väärilise meistriga on palju kõrgem, kui et otsides teda “kodust”.
• Oskuste tase tuleb välja brow-meistri suhtlemisel kliendiga. Kui meister ei ole väga huvitatud sellest, mida Sina soovid saada ja alustab oma nägemuse kujundamisega, siis tekib kõrge risk, et Sulle see tulemus ei pruugi meeldida. Vormi valimise etapil spetsialist ei otsusta üksnes enda jaoks milline variant on optimaalne, vaid leiab lahenduse, mis on ka kliendile meeldiv.

Katya• Kui on võimalust saada reaalseid arvamusi ja hinnanguid meistri tööst, siis see on suureks plussiks, eriti kui arvamused on nendelt inimestelt, kellega Sina saad vestelda ja küsimusi esitada.
• Veel üheks teguriks on hind. Nõutud meister ei hinda oma hästi tehtud tööd odavalt. Professionaali teenus ei pea olema superkallis, kuid kui hind on alla turu kesmise, peab mõtlema.
• Ära unusta – selleks, et saada oma ala meistriks, on vajalik keskmiselt üks aasta praktikat. Seetõttu, kui Sinu spetsialist on äsja lõpetanud õpingud, pead Sina ise otsustama, kas oled valmis oma nägu loovutama tema praktiliste oskuste lihvimiseks.

Nüüd saad Sina leida oma Brow-meistrit, kes oskab asjatundlikult kulmudega töötades tõelisi imesid luua!

Armastage ennast ja olge kaunid liialdamata!

*piltide peal on meie Glow Beauty stuudio kulmutehnikute tööd: Ketlin Kivi ja Marina Žilkina.