High Definition kulmud – skulptuurselt kujundatud kulmud!

Autor: Elisa Zirul

high_definition_browsKas juba valmistud pidulikuks jõuluhooajaks? Kindlasti on kleidid – kostüümid juba valitud, ka jumestuse ja soengu peale oled vast ikka mõelnud, aga ega sa pole unustanud, et kulmud vajavad samuti tähelepanu ja hoolitsust. Kui see on kogemata meelest läinud, siis Glow Beauty Stuudio professionaalsed kulmutehnikud tulevad hea meelega appi ja teevad Sinu kulmud korda, et eesoleval piduderohkel ajal oleksid sa täielikult hoolitsetud ja tunneksid ennast suurepäraselt! Me saame muuta su kulmukuju ideaalselt sobivaks sinu näokujuga ja panna sind ennast nägema ning tundma teistmoodi. Seda kõik High Definition kulmude protseduuri abil!

High Definition kulmud on 7-astmeline kulmukuju korrigeerimise hooldus, mis keskendub disainile. See hõlmab erinevaid tehnikaid, sisaldades toonimist, karvade eemaldamist vaha, niidi ja pintsettidega, ja ka lõppviimistlust kosmeetiliste vahenditega. Protseduuri kestus on 30-45 minutit.

LOE LÄHEMALT HIGH DEFINITION KULMUDE KOHTA
example1
example2
                         Glow Beauty Stuudio professionaalide tehtud tööd

Pole vaja muretseda isegi kui sul on ülekitkutud kulmud. Pigem sea sammud kiiremini Glow Beauty Stuudiosse, kus meie kulmutehnikud saavad määrata sulle kulmude taastamis programmi. Järgides kindlaid soovitusi on võimalik kulmude kuju ja seisundit nähtavalt parandada.

 

OLULISED PÕHJUSED MIKS TEHA HIGH DEFINITION KULMUDE PROTSEDUUR:
• Õige kulmukuju ja tooniga võib näolt aastaid maha võtta, sest täidlasemaid ja naturaalsemaid kulme seostatakse nooruslikkusega.
• Pidustuste ja ürituste hooaeg on käes! Hoolitsetud ja kaunid kulmud muudavad iga “peo-look’i” veelgi täiuslikumaks.
• Soovitame proovida järgi High Definition kulmude protseduuri, sest see on omaette elamus!
• Elu pole ideaalne, aga kulmud võivad olla ideaalsed küll!

perfect_brows

High Definition kulmude protseduuri hind on alates 25€ kuni 40€ (sõltuvalt kulmutehnikust).
Protseduur toimub Glow Beauty Stuudios aadressil Kentmanni 10, Tallinn.

5887 8857
stuudio@glowmakeup.ee

Oled oodatud!

logos