Glow Make-Up jumestajate loomingu päev – loominguline elamus läbi käeliigutuse

CreativeDay2
Millest unistavad jumestajad? Nagu kunstnikele omane, ikka oma kõige julgemate ja loomingulisemate mõtete teostamisest. Sellised mõtted on kindlasti kõikidel jumestajatel. Jumestajad tahavad täiendada oma portfooliot, lisades sinna mitmekülgseid ja erilisi töid, mis annaksid edasi käekirja, keerulisemaid oskusi ja ka fantaasiat.

Jah, nii lihtne unistus ongi, aga milles siis probleem? Tee, loo ja vii ellu oma kõige julgemad ja ägedamad mõtted! Paraku aga igapäevane rutiin ei võimalda alati leida seda võimalust. Pealegi vajab see kindlasti ka rohkem organiseerimist ja ettevalmistamist.

Glow Make-up jumestajad on aga leidnud hea võimaluse oma portfooliote täiendamiseks ja juba teist korda viivad edukalt ellu oma fantaasiad! Meie jumestajad teevad kord paari kuu jooksul loomingulise päeva, mil kõik saavad pühenduda oma soovidele ja olla kreatiivsemad kui muidu!

CreativeDay3

Viimane loominguline päev oli 13. novembril. Seekord olid töös peale jumestajate, fotograafi ja modellide ka juuksur ja küünetehnik. Stuudios oli töökas ja samas meeleolukas atmosfäär. Siin mõned pildid backstagest ja Glow jumestajate arvamused loomingulisest päevast:

«Alati olen armastanud teha midagi loomingulist, ebatavalist, uut, mida varem pole teinud. Ütlen ausalt, tihti tunnen ennast sel ajal suht ebakindlalt, kuid samas annab see ebakindluse tunne väga tugeva motivatsiooni areneda edasi ja saada veel paremaks omal alal. Ja tegelikult just selliste katsetuste käigus leiutan ma uusi tehnikaid, mõtlen välja huvitavaid nippe, mida hiljem rakendan töös klientidega ja jagan koolituste osalejatega… »
Lana Vallo

LanaVallo
«Mulle on alati meeldinud kõik, mis on seotud loominguga ja selle jaoks pole mul kahju pühendada aega ja jõudu. Mulle tundub, et jumestaja jaoks on selline päev lausa hädavajalik, sest just siis, mil sa lood midagi nagu ise soovid, teebki jumestast kunstniku, see ei ole lihtsalt niisama töö.»
Katerina Knyazeva

KaterinaKnyazeva
«Loomulikult meeldivad sellised päevad. Siis on võimalik tulla välja oma mugavustsoonist, proovida midagi uut ja lasta fantaasia lendu. Peale selle, see võib julgustada ka klienti proovida meigis midagi julgemat ja uut, sest enne meigiaja broneerimist sirvivad kliendid tihti jumestajate portfoolioid ning usaldavad rohkem neid tegijaid, kellel on suurem kogemus mingis teatud meigitehnikas. Kui rääkida aga selle päeva atmosfäärist, siis uskumatult tore on olla ümbritsetud sellise naiseliku energeetikaga, kui ümberringi punutakse patse, värvitakse huuli, itsitatakse ning taustaks mängib Backstreet Boys.»
Marina Žilkina

MarinaŽilkina
«Sellised loomingulised tööpäevad on väga olulised ja toredad. Üksteise toetus ja erinevate ideede teostus annab juurde vaheldust. See on üks paljudest enese väljendusviisidest, mis pakuvad pinget. Ise valid, ise teostad ja lõpptulemus ehk ilus pilt on täpselt nii nagu ette kujutasid.»
Kristi Tammeleht
KristiTammeleht
«Loominguline päev annab vabaduse teha just seda, mida ja kuidas tahan ja loeb ainult minu arvamus. See on midagi sellist, mida tahaks muudkui korrata ja korrata, sest võimalusi on lõputult.»
Ksenia Ljashenko
KseniaLjashenko
«Loominguline päev oli väga tore. Kuna ma polnud varem sellisest üritusest osa võtnud siis ei osanud midagi ette aimata, et mis, kus, kes ja kuidas. Aga olin väga põnevil ja ootasin seda päeva väga. Alguses oli natuke raske ideed leida mida tegema võiks hakata aga pärast juba ideed kogunesid ja lōpuks sai siis tulemus selline. Õhkkond oli mõnus hubane, kui alguses tundsin ennast veidi väsinuna siis töö käigus tuli elu sisse ja tundsin ennast väga hästi ning meeleolu oli samuti hea. Arvan, et selliseid päevi võiks tihemini olla, saab portfoliosse täiendust ja vahel on lõbus koos teiste jumestajatega midagi koos luua, vaadata mis mõtted teistel on ja mis tehnikaid kasutavad. Minu jaoks oli see päev väga hariv ja põnev.»
Ketlin Kivi

KetlinKivi