jane iredale jumestuskreem “Liquid Minerals”

Autor: Kristi Tammeleht

Liquid Minerals

jane iredale sarjast üks huvitavama välimusega meigi põhjasid on Liquid Minerals. Selle toote eripäraks on niisutavas seerumis olevad kapslid, mis pumba vajutusega muutuvad ühtlaseks massiks ja pealekandmisel muudavad meie naha hooldatuks ja säravaks.
Liquid Mineralsi koostises on erinevaid nahka hooldavaid koostisosi nagu Aloe Vera, Hüaloroonhape, C- vitamiin, Koensüüm Q10 jne.
Liquid Minerals on kergelt valgustpeegeldavate osadega, mis jätab lõpptulemuse värske ja veatu. Kuna koostises on ka C-vitamiini siis aitab see ärritunud ja põletikulist nahka rahustada ja leevendada. Koostises olev Koensüüm Q10 aitab meie nahal võidelda vananemise vastu muutes kortsud vähem märgatavaks.

Pealekandmine:
Alati võiks jumestuskreemi peale kanda puhtale nahale, et vältida mustuse jäämist meigi ja naha vahele. Liquid Minerals ei vaja ennem naha niisutust, aga kui on kuiv nahk siis võiks seda siiski teha.
Järgmiseks etapiks on Liquid Minerals. Nahale kantakse seda kas lameda jumestuskreemi pintsliga või duo fiber pintsliga.
Lameda pintsliga pealekandmine jätab natuke intensiivsema katvuse. Lameda pintsli tõmbed peaksid olema tihedad kuna selle toote esialgne välimus on natuke teraline kui tavalisel jumestuskreemil. Tänu sellele tuleb teha ka rohkem hajutustööd.
Duo fiber pintsel seevastu jätab veidi kergema katvuse. Sellise pintsli eripära on see, et pealekandmine käib ringjate masseerivate liigutustega. Jumestuspõhi tuleb peale kanda üle terve näo ja kerge hajutus ka kalle. Tulemus jääb kergelt matt ja kumav.

Edasi läheb meigi tegemine nagu ikka:
korrektorid kui vaja
puuderdamine kui soovite matimat tulemust
põsepuna.

 ji-liquidminerals

Head uute toodete katsetamist.
Kristi