Kleraderm Pharma nahahooldus ja uus Glow Skin Studio

Aeg on jagada üht väga põnevat uudist! Sellel kolmapäeva, 16. juulil, alustab tööd meie uus Glow Skin Studio. Tegu on nahahooldussalongiga, kus hoolitsevad teie naha eest imelised ja tublid Zanna ja Inga. Meie uue salongi asukohat on Sakala 20 ja Tatari 9/11 nurgal, kohe lillepoe kõrval. Nahahoolduses kasutame seal eksklusiivse Kleraderm Pharma tooteid ning tänane postitus just selle brändi tutvustamises seisnebki.

Oleme oma nahahooldusbrändiks valinud Kleraderm Pharma just oma kvaliteedi poolest. Tegu on võrdlemisi noore brändiga, mis loodi 1981 Bolognas. Kleraderm on alati olnud väga uuenduslik bränd – nad arendavad oma tooteid välja vastavalt klientide vajadustele ja olemasolevatele nahahooldustrendidele.

Kleraderm Pharma toodete eesmärk on vähendada aja märke nahal. Juba lühikese kasutusajaga on nahk klaarim, värskem ja säravam. Nahk hakkab tootma uusi rakke, mis soodustab ka epidermise uuenemist. Tootevalikus on kolm sarja – Silver Collection, Gold Collection ning Marble collection.

Silver sari on eelkõige mõeldud nooremale nahale, et vananemismärkide vastu juba eos võidelda. Gold sari on mõeldud juba neile, kes tahavad aja märke oma näos vähemmärgatavaks muuta ning Marble sari on mõeldud kogu kehale.

Kohtumiseni Glow Skin Studios!