Profimeigikoolituse tagasiside

Väga meeldis kuulda erinevate õpetajate meiginippe. Samuti meeldis, et modelli peal näidati ette meigitehnikaid. Jäin väga rahule ja kõik õpetajad olid väga toredad ja professionaalsed.

Egne S / Tartu

Meeldis väga. Õppejõud jõudis iga õpilasega suhelda, õpetada, aidata, suunata. Õppisin palju uusi võtteid ja tooteid, millest enne kuulnud pole.
Teil on väga tore kollektiiv.

Kristi I / Tartu

Koolitus on tõesti väga vajalik igale naisele, sest selle “lühikese” ajaga muudab omandada kõik vajaliku, millest ehk ei olnud aimugi. Toredad koolitajad ja ka “õpilased”.

Mirje K / Tallinn

Väga tore ja inforohke. Tempokas, nii et kui puudud, oled kohe millestki ilma jäänud. Nii head ja professionaalsed koolitajad, iga päev oli midagi uut ja ülipõnevat. Tahaks veel ja veel.

Katri S / Tallinn

Koolitus on väga intensiivne ja palju praktilist osa, mis on hea. Mulle meeldis, et saime harjutada üksteise peal, kuna päris paljudes koolides pead oma modellid tundi leidma.

Annabel M / Tallinn

Super koolitajad, lihtne oli aru saada ning, kui oli abi vaja, siis koheselt abistati ja selgitati üle.

Andra L / Tallinn

Koolitus oli põnev, väga palju uusi teadmisi ja palju praktikat.
Meeldivad ja omal alal väga head tööd tegevad juhendajad, suureks inspiratsiooniks.

Ranely M / Tallinn

Väga tore. Õpetlik, kasulik, ülihea kollektiv, sõbralik ja abivalmis.
Kindlasti soovitan oma tuttavatele. Olen uhke ja mega rahul, kahju, et läbi sai.

Samira S / Tallinn

Väga huvitav, koolitajad olid abivalmid, toetavad, jagasid enda töövõtteid ja nippe, kuidas töö sujuks ladusamalt. Tutvusin toodetega, millest varem pole kuulnud. Koolituse asukoht ja ruum oli väga mugav ja puhas. Materjalid ja tarvikud on igati hästi valitud koolitajate poolt, et teha algust jumestamisele.

Egle V / Tallinn

Super head juhendajad. Töökeskkond ning vajalikud vahendid alati olemas ning korralikud. Teooria on väga põhjalik. Meeldis, et sai teha kohe praktikat ja samas tunda ka enda peal, kuidas pintsel liikuma peaks. Mulle väga meeldis ja soovitan ka teistele.

Triin U / Tallinn

Väga meeldiv seltskond ja super head juhendajad. Kõik vajalikud töövahendid olemas ja väga head. Väga hea oli, et oli kohe praktika ja pandi kohe tegutsema. Super oli kõik, jäin väga rahule, kahju, et see aeg nii ruttu otsa sai.

Annely N / Tallinn

Väga kasulik koolitus. Sobib kõigile naistele. Väga hea seltskond oli koos. Sain väga palju uut ja kasulikku teada ning õppisin paremini inimesi jumestama.

Merlili K / Tallinn

Koolitus oli väga põhjalik, meeldis, et sai kogu aeg tööd tehes õpetajatelt tagasisidet, mis on õige, mis valesti. Tore, et on 3 erinevat õpetajat, see pakub vaheldust. Materjalid olid head, millega tööd teha.

Jelena N / Tallinn

Meeldis väga, et õpe intensiivne ja põhjalik. Õpetajad väga kannatlikud ja professionaalsed. Teemad väga huvitavad ja praktika põhjalik. Jäin väga rahule.

Eha L / Tartu

Väga informatsiooni rikas. Toredad ja sõbralikud juhendajad. Palju praktikat ja abivalmis meeskond. Olen väga rahul, et tulin ja kahju, et nii kiiresti lõppes.

Marleen M / Tallinn

Super koolitus. Kõik koolitajad tasemel ja väga toredad. Koolituse ülesehitus super. Mina väga rahul ja sain rohkesti teadmisi. Soovitusena võibolla seda, et olge sama lahedad edasi.

Maria L / Tallinn

Olen väga õnnelik, et valisin just Glow meigikooli, sest sain väga hea kogemuse ja praktika ning mõnusalt veedetud nädalavahetused. Lisaks olid kõik õpetajad väga toredad, abivalmid ning lahkelt jagasid näpunäited.

Kelly O / Tallinn

Super. Tõesti ei oleks osanud tahta või oodata paremat suhtumist ja sõbralikumat keskkonda. Jäin väga väga rahule ja loodan tulevikus veelgi teie koolitustele tulla.

Pille-Riin K / Tallinn
Kulmukoolituse tagasiside

Väga professionaalne, loogiline, kompaktne. Väga hästi juhendatud. Meeldis ka see, et on väike grupp, saad kohe kõsimustele vastused ja tagasiside.

Liina O / Tallinn

Väga hea. Meeldis, et osalejaid grupis vähe, ning sain kiirelt abi küsimustega. Ksenia on väga tore.

Siret S / Tallinn

Väga lahe. Meeldis, koolitus oli nii kiire, kuid praktiline. Kuna koolitusel oli vähe õpilasi, siis oli hea õppida ja sai väga individuaalset lähenemist.

Nicole M / Tallinn

Mulle väga meeldis koolitaja. Oma ala professional, kes oskas hästi oma teadmisi edasi anda ja praktilist tööd juhendada. Super koolitaja ja hea suhtleja.

Karin T / Tallinn

Väga meeldis. Tore, et sai teha nii palju praktikat, sest just praktika käigus tulevad oskused. Ja heale koolituskogemusele annab juurde palju see, kui koolitaja on nii tore.

Virge P / Tallinn

Olin ülimalt rahul, väga väga super kõik. Koolitaja väga tore ja põhjalik ja väga abivalmis. Ei muudaks koolituse juures midagi. Kõik oli super ja väga huvitav.

Kadi O / Tallinn

Meeldis, õppisin palju erinevaid tehnikaid ja koolitaja meeldis kõige rohkem.

Laura K / Tallinn

Jäin rahule. Kõik küsimused said vastused ja praktika osa oli ka väga palju õpetav.

Majbritt T / Tallinn

Väga meeldis. Infot palju ja kasulikku ning piisavas koguses, et ei olnud õhtuks päris tühjaks pigistatud sidrun, aga siiski intensiivne. Meeldis väga individuaalne lähenemine, nõuanded ja kommentaarid. See pani end kohe kindlamalt tundma kui tead, et iga su liigutust eemalt kontrollitakse ja katastroofi korraldada on võimatu.

Eelica S / Tallinn

Soengukoolituse tagasiside

Soengukoolitus oli väga informatiivne ja põhjalik. Sai piisavalt praktikat. Juhendaja oli väga tore, avatud ja sõbralik. Vastuvõtt ja õhkkond oli äärmiselt soe ning kodune. Jäin väga rahule ja võimalusel tulen taas end Teie juurde täiendama.

Maarja T / Tallinn

Kursus oli tore, sai proovida erinevaid tehnikaid ja sai selgeks, et põhi kõige tähtsam.

Andra L / Tartu

Koolitus oli väga meeldiv, kõigest sai kenasti aru ja Gerda on super koolitaja. Sain hea kogemuse ja lõbusa seltskonda.

Anne-Ly V / Tallinn

Väga meeldis. Õppisin väga palju juurde. Enne koolitust ei osanud isegi sirgendajaga lokke teha. Tänu teile saan paar lõpetajat ilusaks teha.

Grete-Liis O / Tallinn

Mu lemmikum kool. Sain väga palju kasulikku info ja surepärase kogemuse. Olen väga tänulik Gerdale atmosfääri eest.

Aleksandra L / Tallinn

Jäin koolitusega väga rahule. Sain palju uusi teadmisi. Väga mõnus tööõhkkond- olete väga toredad.

Lisaana S / Tallinn

Väga vajalikud ja head ning huvitavad teadmised. Meeldis koolituse ülesehitus, meeldisid erinevad päevad, meeldib väga koolitaja- rahulik, kannatlik, abivalmis, igal sammal õpetab ja juhendab, mis on ülioluline.

Liina O / Tallinn

Mina olen super rahul. Väga hea, et oli 5 päeva järjest. Juhendaja oli proff ja eriti meeldis, et ta tegeles kõigiga ja suunas isiklikult. Paremat koolitust ei oleks osanud tahta.

Deivi R / Tallinn

Väga huvitav ja põhjalik koolitus. Super õpetaja ja paraja suurusega grupp.
Sai palju individuaalset lähenemist.

Marju L / Tallinn

Väga meeldis soengukoolitus, väga tore ja armas ning kannatlik õpetaja.
Samuti olid väga toredad kaasõpilased.

Triin P / Tallinn

Koolitus oli väga huvitav. Kohati oli tunne, et koolitus võiks olla kasvõi päeva pikem. Iseseisev töö oli igapäev väga huvitav. Kindlasti võtan kaasa kõik nipid, mis õppisin. Õpetaja oli fantastiline.

Kristiina M / Tallinn

Koolitus oli väga huvitav ja asjalik, sai palju uusi teadmisi. Koolitaja oli väga pädev ja jagas asjalikku infot.

Kätlin B / Tallinn

Glow Make-up kooli profimeigikoolitustel on läbi aastate osalenud üle 1300 inimese.
Tagasiside on koostatud tagasisidevormi põhjal, mis on saadud õpilastelt iga koolituse lõpul.