… jätkuvalt microblading’ust

Nagu arvata võis, ei jätnud meie hiljuti avaldatud artikkel microblading’u protseduurist inimesi ükskõikseks – mõned said kasulikku infot, mõnda see artikkel ärritas ja mõned tundsid artikli kirjeldustes ka ennast ära. Kommenteerijaid oli palju ja see ongi hea – õigus oma arvamusele on igaühel.

http://glowmakeup.ee/microbladingu-protseduur-voib-teie-kulmud-alatiseks-rikkuda/

Ilmselt tabasime mõnd valulist punkti, kuna meediasse saatis oma “vastulaused” ka microblading’u koolitaja. Siin aga juhime tähelepanu, et meie postituses ei olnud mainitud ühtegi nime ega firmat, me kirjutasime enda kogemusest selle protseduuriga.

Otsuse microblading koolituse läbida tegime siis, kui lugesime koolitajate poolt kokku pandud artiklit, kus on microblading’ut võrreldud püsimeigiga ja selles artiklis on ilmselgelt toodud microblading’u suureks eeliseks püsimeigi ees just täpsus! Tehnikute ja koolitajate sõnade järgi “microblading’uga on võimalik tekitada selliseid jooni, kaari ja üleminekuid, mida tavapärase tätoveerimise puhul lihtsalt teha ei saa. Ja seda mitte seetõttu, et tätoveerija oleks halb – ta võib olla absoluutne proff – lihtsalt tehnoloogiate täpsuse aste on täiesti erinev”.

Nende sõnadega meid õnge püüdetigi. Kuid tegelikkuses see “kõrgtehnoloogiline” instrument, millele artikli autorid viitavad, ehk microblading tera, maksab umbes 38$. Sellest saime teada alles peale koolituse läbimist. Kusjuures hea tätoveerimise masina hind aga ulatub 3000 euroni. Ja peale nähtud reaalseid tulemusi oleme tulnud järeldusele, et võimalus saada häguseid jooni microblading’uga on sama suur, kui ka püsimeigiga. Näitena toome ühe vähestest piltidest, mida oleme ise paranenud kulmudest leidnud.
*Ülemisel pildil on microblading koheselt peale protseduuri, ja alumisel pildil on paranenud tulemus.

Q4_BA 12304061_532939943548511_4639720816405862595_o copy

Meie loobusime ideest osutada microblading’u teenust meie stuudios peale seda, kui nägime microblading koolitaja enda tehtud tööd ühel naisel, kelleks saatuse nimel osutus meie stuudio püsiklient! Nädala pärast värv oli sinakas-hallikaks muutunud, jooned läksid häguseks… Kui koolitaja käest pärisime, miks see nii läks, siis vastas ta telefonikõnes, et põhjuseks oli kliendi kombineeritud nahk. Sellist vastust me küll ei oodanud, sest protseduuri tutvustavatel ametlikel veebilehekülgedel ja koolitusel mainitakse vaid, et see võib juhtuda ainult väga rasuse naha puhul.

Meie jääme oma sõnadele truuks ja kõik, millest oleme eelnevas artiklis kirjutanud, vastab tõele – oleme seda ise näinud või pärineb põhjalike uurimistööde tulemustest. Toodud infot kinnitavad paljud professionaalsed püsimeigitegijad üle maailma.

Ja lõpetuseks, meil on tõepoolest hea meel nende microblading’u või püsimeigitegijate üle, kes profitasemeni jõuavad ja teevad head ning ausat tööd, vastavad kõikidele oma klientide küsimustele ning esitavad ka näiteid enda tehtud paranenud kulmudest. Kuid kutsume jätkuvalt naisi üles enne taoliste protseduuride tegemist otsima põhjalikku taustinformatsiooni – ärge usaldage pimesi ühtegi inimest, kes noalaadse instrumendiga teie näole läheneb.

Eelneva artiklikga microblading’u protseduurist tulenevate riskide kohta saate tutvuda siin:

http://glowmakeup.ee/microbladingu-protseduur-voib-teie-kulmud-alatiseks-rikkuda/

Lana Vallo ja Ksenia Ljashenko