Jumestajate teenused

Meile on alati olnud ja jääb kõige tähtsamaks kvaliteet, nii meie töös, teeninduses, kliendisuhtluses kui ka meie kasutatavates ja pakutavates toodetes. Jumestus ja ilu tervikpildi loomine pole meie jaoks pelgalt amet, vaid ka meie kirg!

HD KULMUDE KORRIGEERIMINE

High Definition Kulmud saavad muuta su kulmukuju ideaalselt sobivaks sinu näokujuga ja panna sind ennast nägema ning tundma teistmoodi.

JUMESTUS JA SOENG

Profijumestus igaks olukorraks: tähtis kohtumine, sünnipäevapidu, pildistamine, pulmad. Vajadusel meie jumestajad sättivad ka kergemaid soenguid.

INDIVIDUAALNE MEIGIKOOLITUS

Individuaalsel meigkonsultstsioonil kestusega umbes 1.5 tundi saad mitmeid just Sulle sobivaid ilunippe ja oskusi, mis aitavad Sul olla iseenda parim jumestaja.

MIS ON HIGH DEFINITION KULMUD?

HIGH DEFINITION KULMUD on kulmukuju korrigeerimise hooldus, mis keskendub disainile.

  • See hõlmab erinevaid tehnikaid: toonimist, vahatamist ja niidiga väljatõmbamist, kasutades spetsiaalseid High Definition Brows sarja tooteid. Protseduuri kestus on 30-45 minutit. 
  • Olgu sinu kulmud umbekasvanud või ülekitkutud, High Definition kulmud saavad muuta su kulmukuju ideaalselt sobivaks sinu näokujuga ja panna sind ennast nägema ning tundma teistmoodi. 
  • Kulmude kuju valitakse individuaalselt, sest see peab sobima sinu välimuse ja iseloomuga. Sinu kulmud võib muuta tumedamaks või heledamaks, paksemaks või peenemaks, nurgelisemaks või pehmemaks.
  • Aeg, mille jooksul hoolduse tulemus püsib, sõltub sellest, kui kiiresti sinu kulmukarvad kasvavad tagasi ning kui kaua hoiavad värvi. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga 4 nädala tagant. 
MIS ON INDIVIDUAALNE MEIGIKOOLITUS?

Individuaalsel konsultatsioonil õpid tooma oma ilu esile lihtsate ja kiirete võtete abil.

  • Jumestaja jagab Sinuga personaalseid nõuandeid konkreetse meigitehnika teemal (vajadusel saame samuti aidata sobiva meigistiili leidmisel).  
  • Meigikonsultatsioon leiab vastavalt Sinu soovile aset nii päevasel kui ka õhtusel ajal, nädala sees kui ka nädalavahetusel.
  • Individuaalne konsultatsioon sisaldab kindlasti ka praktilist osa, et saaksid jumestaja juhedamisel kohe proovida kõik õpitud meigitehnikad teostada enda peal.
  • Soovime, et sul oleks olemas kõik vajalik meigitegemiseks ka kodus, seepärast oleme teinud sellise suurepärase pakkumise:

Juuksurite Teenused

KERGEMAD SOENGUD JA PUNUTISED

Föönisoengud, erinevad punutised ja kergemad tangisoengud, mis jäävad hinnavahemikku 35€- 45€.

PIDULIKUD SOENGUD / PRUUDISOENGUD

Keerulisemad ülesse seatud soengud, pidulike ürituste tarbeks ja Pruudisoengud, arvestades sinu tähtsat päeva. Hinnavahemik 40€-70€.

JUUSTE VÄRVIMINE

Kasutame töös L’Oreal Professionnel Inoa, 

Inoa Supreme, Majirel, ja DIA värve.
NAISTE, MEESTE, LASTE LÕIKUSED

Võtame arvesse kogu pere vajdusi ja teostame juukselõikusi alates kõige väiksematest pereliikmetest. 

JUUKSEHOOLDUSED

Pakume Kerastase juuksehooldusrituaale, mille seast meie juuksur valib välja sinu vajadusi arvestades sulle sobiva juuksehooldusprogrammi.

KERASTASE RITUAALIDE KIRJELDUS

Ritual Fusio Dose-MOLEKULAARNE KOKTEIL (ampull) 35 min.
Silmapilkne ergutus juustele toitaineterohke kokteili näol, Fusio-Dose suudab lahendada enamuse juuste probleemidest.
Rituaal Discipline-Pehmendab intensiivselt karmid ja rahutud juuksed ning taastab juuste loomuliku pehmuse muutmata need raskeks. Rituaali kestvus 90-120 min.
Rituaal Chronologiste– Erandlik hooldus, mis taastab juuksed ja peanaha, täites neid kõige vajalikuga. Rituaali kestvus 90-120 min.
24-Karaadine rituaal– Multi-sensoorne kogemus mis on kõrgelt kontsentreeritud ning õliga rikastatud ravi, mille tulemusena saavutatakse juuste sära, toitvus ja nende pehmus. Rituaali kestvus 60-90 minutit.
Keratermia– Iga juuksekarva rekonstrueerimine ja vajalike mikroelementide sügavkinnitamine, mis taastab kahjustatud juuksestruktuuri. Spetsiaalset koostist kasutatakse juuksekarva tihendamiseks. Rituaali kestvus 100-120 minutit.

Käte Ja Jalgade Hooldused

BIO SCULPTURE GEL

Bio Sculpture Gel pakub erakordset küünehooldust, mida kantakse küüntele kvalifitseeritud küünetehniku poolt. Värvigeel muudab Sinu küüned tugevaks ja elastseks, mille värv ei kulu ega tule tükkidena lahti, ning püsib kaunina kuni kolm nädalat.Bio Sculpture geel on tunnistatud 99% allergiavabaks tooteks. Bio Sculpture geel ei sisalda tervist kahjustavaid komponente – seda geeli võivad kasutada nii last ootavad kui ka last rinnaga toitvad emad.

KLASSIKALINE MANIKÜÜR JA PEDIKÜÜR

Lakkimine CND Vinilyx lakiga ja CND Shell geel-lakiga. SPA maniküür ja pediküür Alessandro Spa sensatsion toodetega ja Alessandro Spa sensatsion parafiini hooldus kätele ja jalgadele.

KÜÜNTE TAASTAMINE IBX TOODETEGA

Esimene ja kõige olulisem erinevus – IBX ei tegutse mitte küünepinnal, vaid tungib küüneplaadi ülemistesse kihtidesse ja loob polümeeri võrgu. See võrk tugevdab küüneplaati ja muutub küüne lahutamatuks osaks. Samuti pikeneb küünelakkide püsivust küüntel. Tervel ja ühtlasel küünepinnal püsivad küünelakid ja geelid tunduvalt kauem. Protseduur toimub kahes etapis ja muudab klassikalise maniküüri tõeliseks SPA hoolduseks.

TUTUVU KÜÜNETEHNIKUTE HINNAKIRJAGA SIIN

Glow Beauty Stuudio Ja Kosmeetikapood

Asub aadressil: Kentmanni 10, Tallinn 10116
E-post: stuudio@glowmakeup.ee
Tel. +372 5887 8857

KOSMEETIKAPOES on müügil järgmiste sarjade tooted:

Külasta ka meie online kosmeetika poodi

Glow Beauty Stuudiote Asukohad Ja Lahtioleku Ajad

KENTMANNI 10

Sissepääs stuudiosse on Rävala tänava poolt

Stuudio avatud:

E-R 10:00-19:00, L 10:00-17:00, P kokkuleppel
 
PARKIMISVÕIMALUSED
Kentmanni stuudio kõrval on parkimistsoon SÜDALINN15, kuid mugavamalt ja soodsamalt saab parkida järgmistes parklates:
1. EuroPark Rävala pst T11 EP23 (30min/1.5€)
2. EuroPark Tatari 16 EP69 (30min/1€)

TORNIMÄE 7-17, 8. korrus

Sissepääs stuudiosse asub maja parempoolsel küljel

Stuudio avatud:
Ainult eelnevalt kokkulepitud aegadel
 
PARKIMISVÕIMALUSED
Tornimäe stuudio kõrval asuvad järgmised parklad:
1. EuroPark Maakri 34
2. EuroPark Tartu mnt 16A 
3. Stockmanni parkla

KONTAKTINFO
stuudio@glowmakeup.ee

+372 5887 8857