Jumestajate teenused

Meile on alati olnud ja jääb kõige tähtsamaks kvaliteet, nii meie töös, teeninduses, kliendisuhtluses kui ka meie kasutatavates ja pakutavates toodetes. Jumestus ja ilu tervikpildi loomine pole meie jaoks pelgalt amet, vaid ka meie kirg!

HD KULMUDE KORRIGEERIMINE

High Definition Kulmud saavad muuta su kulmukuju ideaalselt sobivaks sinu näokujuga ja panna sind ennast nägema ning tundma teistmoodi.

JUMESTUS JA SOENG

Profijumestus igaks olukorraks: tähtis kohtumine, sünnipäevapidu, pildistamine, pulmad. Vajadusel meie jumestajad sättivad ka kergemaid soenguid.

INDIVIDUAALNE MEIGIKOOLITUS

Individuaalsel meigkonsultstsioonil kestusega umbes 1.5 tundi saad mitmeid just Sulle sobivaid ilunippe ja oskusi, mis aitavad Sul olla iseenda parim jumestaja.

MIS ON HIGH DEFINITION KULMUD?

HIGH DEFINITION KULMUD on kulmukuju korrigeerimise hooldus, mis keskendub disainile.

  • See hõlmab erinevaid tehnikaid: toonimist, vahatamist ja niidiga väljatõmbamist, kasutades spetsiaalseid High Definition Brows sarja tooteid. Protseduuri kestus on 30-45 minutit. 
  • Olgu sinu kulmud umbekasvanud või ülekitkutud, High Definition kulmud saavad muuta su kulmukuju ideaalselt sobivaks sinu näokujuga ja panna sind ennast nägema ning tundma teistmoodi. 
  • Kulmude kuju valitakse individuaalselt, sest see peab sobima sinu välimuse ja iseloomuga. Sinu kulmud võib muuta tumedamaks või heledamaks, paksemaks või peenemaks, nurgelisemaks või pehmemaks.
  • Aeg, mille jooksul hoolduse tulemus püsib, sõltub sellest, kui kiiresti sinu kulmukarvad kasvavad tagasi ning kui kaua hoiavad värvi. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga 4 nädala tagant. 
MIS ON INDIVIDUAALNE MEIGIKOOLITUS?

Individuaalsel konsultatsioonil õpid tooma oma ilu esile lihtsate ja kiirete võtete abil.

  • Jumestaja jagab Sinuga personaalseid nõuandeid konkreetse meigitehnika teemal (vajadusel saame samuti aidata sobiva meigistiili leidmisel).  
  • Meigikonsultatsioon leiab vastavalt Sinu soovile aset nii päevasel kui ka õhtusel ajal, nädala sees kui ka nädalavahetusel.
  • Individuaalne konsultatsioon sisaldab kindlasti ka praktilist osa, et saaksid jumestaja juhedamisel kohe proovida kõik õpitud meigitehnikad teostada enda peal.
  • Soovime, et sul oleks olemas kõik vajalik meigitegemiseks ka kodus, seepärast oleme teinud sellise suurepärase pakkumise:

Juuksurite Teenused

KERGEMAD SOENGUD JA PUNUTISED

Föönisoengud, erinevad punutised ja kergemad tangisoengud, mis jäävad hinnavahemikku 35€- 45€.

PIDULIKUD SOENGUD / PRUUDISOENGUD

Keerulisemad ülesse seatud soengud, pidulike ürituste tarbeks ja Pruudisoengud, arvestades sinu tähtsat päeva. Hinnavahemik 40€-70€.

NAISTE, MEESTE, LASTE LÕIKUSED

Võtame arvesse kogu pere vajdusi ja teostame juukselõikusi alates kõige väiksematest pereliikmetest. 

Glow Beauty Studio Ja Kosmeetikapood

Asub aadressil: Kentmanni 10, Tallinn 10116
E-post: stuudio@glowmakeup.ee
Tel. +372 5887 8857

KOSMEETIKAPOES on müügil järgmiste sarjade tooted:

KÜLASTA KA MEIE KOOSTÖÖPARTNERI ONLINE KOSMEETIKA POODI

Glow Beauty Studio Asukoht Ja Lahtioleku Ajad

KENTMANNI 10, Tallinn

Sissepääs stuudiosse on Rävala tänava poolt

Stuudio avatud:

E-R 12:00-19:00, L 12:00-17:00, P kokkuleppel
 
PARKIMISVÕIMALUSED
Kentmanni stuudio kõrval on parkimistsoon SÜDALINN15, kuid mugavamalt ja soodsamalt saab parkida järgmistes parklates:
1. EuroPark Rävala pst T11 EP23 (30min/1.5€)
2. EuroPark Tatari 16 EP69 (30min/1€)

KONTAKTINFO
stuudio@glowmakeup.ee

+372 5887 8857