juuksehooldus rituaalid

Iga inimene on ainulaadne. Ja samuti ka tema juuksed. Teie juuste ilu ja tervise säilitamiseks on teaduslike laborite eksperdid loonud hoolduse erinevat tüüpi juustele, unustamata samas peanaha vajadusi: juuste ilu ja tervis sõltuvad tema seisundist.

Meie stuudio pakub erinevaid raviprotseduure, mis vastavad kõigile Teie vajadustele: alustades juustele sära andmisest ja lõpetades sügava taastamisega seestpoolt.

Esimene samm salongi külastamisel on juuste ja peanaha individuaalne diagnoosimine. Sellele järgneb ainulaadne salongiteenus: peanaha ja juuste terviklik hooldus koos massaažide ja erilise lõõgastava atmosfääriga. Sõltuvalt teie soovidest võib teenus kesta 5 minutist (ekspress) tunnini. Viimane etapp on koduhoolduse programmi soovitus salongiteenuse mõju jätkamiseks.

Rituaalide kirjeldus

Rituaal Chronologiste

JUUSTE TAASELUSTAMINE Ainulaadne hooldus juustele ja peanahale. Mimeetilise kaaviari elavdavate omadustega, mis on loomuliku elu allikaks. Chronologiste esindab kõige hinnalisemate ravim toimeainete kontsentratsiooni, mille kättesaadavus oli varem peaaegu võimatu. Kaks aktiivset komponenti kombineeritakse omavahel peale kandmis momendil ühtseks tervendavaks tervikuks. Rikkalik kreem koos mimeetilise kaaviari helmestega – see on erandlik hooldus, mis taastab juuksed ja peanaha, täites neid kõige vajalikuga. Rituaali kestvus 90-120 min.
-Eksklusiivne massaž. 
-Sobib kõikidele juuksetüüpidele. 
-Taaselustav ritual koos sügava lõõgastusega.
Hind: al.70€ kuni 85€
Hind föönisoenguga: al.85€ kuni 100€

Rituaal Olaplex

Olaplexi tooted sisaldavad toimeainet, mis toimib molekulaarsel tasemel. See ühendab juuste struktuuris purustatud disulfiidsidemeid, mis hävitatakse negatiivsete keemiliste, termiliste või mehaaniliste mõjude ajal.

Hind: al.70€ kuni 85€
Hind föönisoenguga: al.85€ kuni 100€

Rituaal Discipline

Pehmendab intensiivselt karmid ja rahutud juuksed ning taastab juuste loomuliku pehmuse muutmata need raskeks. Küllastab elustava niiskusega, ennetab kuivamist ja hoiab ära kahususe, eriti lokkis juuste puhul. Muudab juuksed peegelsiledaks ja läikivaks. Silutud efekt püsib ka kõrgendatud õhuniiskuse puhul.
Kerge liikuvus ja siidine tulemus.
Kõikidele sõnakuulmatutele juuksetüüpidele.
Lihtsustab juuste föönitamist ja sättimist. Rituaali kestvus 90-120 min.
Rituaal sobib neile, kellel on:
-karmid ja sõnakuulmatud juuksed
-kahused juuksed
-väsinud, elutud juuksed
Hind: al.50€ kuni 60€
Hind föönisoenguga: al.65€ kuni 75€

Ritual Fusio Dose

MOLEKULAARNE KOKTEIL (ampull) 35 min.
Silmapilkne ergutus juustele toitaineterohke kokteili näol, Fusio-Dose suudab lahendada enamuse juuste probleemidest.
Hind: al.50€ kuni 58€
Hind föönisoenguga: al.60€ kuni 78€

NB! Lisades lõikusele või värvimisele on protseduuri maksumus 18€.

24-Karaadine rituaal

Kõrgelt kontsentreeritud ning õliga rikastatud ravi, mille tulemusena saavutatakse juuste sära, toitvus ja nende pehmus. Rituaali tulemused seisnevad tema ainulaadsuses kuna juukseid toidetakse seestpoolt. Rituaali järgselt on Sinu juustel  kaunis sära ning nad on luksuslikult pehmed. Rituaali kestvus 60-90 minutit.
Protseduur sobib:
– kuivadele juustele 
– väsinud, räsitud juustele 
– karmidele juustele
Hind: al.40€ kuni 45€
Hind föönisoenguga: al.55€ kuni 60€

Keratermia

Keratermia – see on iga juuksekarva rekonstrueerimine ja vajalike mikroelementide sügavkinnitamine, mis taastab kahjustatud juuksestruktuuri. Spetsiaalset koostist kasutatakse juuksekarva tihendamiseks. Koostise unikaalne valem põhineb innovaatilisel tehnoloogial. Selle peamine ülesanne on tugevdada juuksekarva sisemist struktuuri, tungides rakkudevahelistesse tühimikkudesse. Juuksespetsialist kinnitab koostisosad spetsiaalse termilise instrumendiga ja sulgeb ning sirgestab juukse pinna. Iooniline struktuur koos soojusega sulgeb ja fikseerib juukse pinna, tekitades sellega kaitsekihi. Rituaali kestvus 100-120 minutit.
Protseduur sobib:
värvitud juustele-
kuivadele, ummistunud juustele-
kergesti murduvatele ja hargnevatele juustele-
sõnakuulmatutele, kahjustatud ja kergesti pusasse minevatele juustele-
kahustele, traumeeritud juustele-
tuhmidele, elututele juustele-
juustele mis ei allu soengutele-
Hind: al.70€ kuni 85€
Hind föönisoenguga: al.85€ kuni 100€