juuksehooldus rituaalid

Iga inimene on ainulaadne. Ja samuti ka tema juuksed. Teie juuste ilu ja tervise säilitamiseks on teaduslike laborite eksperdid loonud hoolduse erinevat tüüpi juustele, unustamata samas peanaha vajadusi: juuste ilu ja tervis sõltuvad tema seisundist.

Meie stuudio pakub erinevaid raviprotseduure, mis vastavad kõigile Teie vajadustele: alustades juustele sära andmisest ja lõpetades sügava taastamisega seestpoolt.

Esimene samm salongi külastamisel on juuste ja peanaha individuaalne diagnoosimine. Sellele järgneb ainulaadne salongiteenus: peanaha ja juuste terviklik hooldus koos massaažide ja erilise lõõgastava atmosfääriga. Sõltuvalt teie soovidest võib teenus kesta 5 minutist (ekspress) tunnini. Viimane etapp on koduhoolduse programmi soovitus salongiteenuse mõju jätkamiseks.

Rituaalide kirjeldus

Rituaal Chronologiste

JUUSTE TAASELUSTAMINE Ainulaadne hooldus juustele ja peanahale. Mimeetilise kaaviari elavdavate omadustega, mis on loomuliku elu allikaks. Chronologiste esindab kõige hinnalisemate ravim toimeainete kontsentratsiooni, mille kättesaadavus oli varem peaaegu võimatu. Kaks aktiivset komponenti kombineeritakse omavahel peale kandmis momendil ühtseks tervendavaks tervikuks. Rikkalik kreem koos mimeetilise kaaviari helmestega – see on erandlik hooldus, mis taastab juuksed ja peanaha, täites neid kõige vajalikuga. Rituaali kestvus 90 min.
-Eksklusiivne massaž. 
-Sobib kõikidele juuksetüüpidele. 
-Taaselustav ritual koos sügava lõõgastusega.
Hind: al.90€ kuni 100€ (90 min)
Kompleksteenusena lõikuse või värvimisele: al.50€ kuni 70€ (30- 40 min)

Rituaal Olaplex

Kõige tõhusam ja patenteeritud hooldus, mis taastab juukse struktuuri. Olaplexi tooted sisaldavad toimeainet, mis toimib molekulaarsel tasemel. See ühendab juuste struktuuris purustatud disulfiidsidemeid, mis hävitatakse negatiivsete keemiliste, termiliste või mehaaniliste mõjude ajal.

Hind: al.110€ kuni 120€ (90- 120 min)
Hind kompleksteenusena lõikuse või värvimisele: al.60€ kuni 80€ (40- 60 min)

Rituaal Discipline

Pehmendab intensiivselt karmid ja rahutud juuksed ning taastab juuste loomuliku pehmuse muutmata need raskeks. Küllastab elustava niiskusega, ennetab kuivamist ja hoiab ära kahususe, eriti lokkis juuste puhul. Muudab juuksed peegelsiledaks ja läikivaks. Silutud efekt püsib ka kõrgendatud õhuniiskuse puhul.
Kerge liikuvus ja siidine tulemus.
Kõikidele sõnakuulmatutele juuksetüüpidele.
Lihtsustab juuste föönitamist ja sättimist. Rituaali kestvus 90-120 min.
Rituaal sobib neile, kellel on:
-karmid ja sõnakuulmatud juuksed
-kahused juuksed
-väsinud, elutud juuksed
Hind: al.60€ kuni 70€ (60min)
Hind kompleksteenusena lõikuse või värvimisele: al.30€ kuni 35€ (30- 35min)

Ritual Fusio Dose

MOLEKULAARNE KOKTEIL (ampull) 35 min.
Silmapilkne ergutus juustele toitaineterohke kokteili näol, Fusio-Dose suudab lahendada enamuse juuste probleemidest.
Hind: al.60€ kuni 70€ (60 min)
Hind kompleksteenusena lõikusele või värvimisele: al.30€ kuni 35€ (25 min)