High definition kulmud

Skulptuurselt kujundatud kulmud kõigile. Olgu sinu kulmud umbekasvanud või ülekitkutud, High Definition kulmud saavad muuta su kulmukuju ideaalselt sobivaks sinu näokujuga ja panna sind ennast nägema ning tundma teistmoodi.

Kulmud suurepäraselt raamivad nägu. Meie kulmud on oluline osa meie iseloomust, üle 70% näo miimikast sõltub just kulmudest.
Õige kulmukuju ja tooniga võib näolt aastaid maha võtta, sest täidlasemaid ja naturaalsemaid kulme seostatakse nooruslikkusega.

• MIS ON HIGH DEFINITION KULMUD?

High Definition kulmud on kulmukuju korrigeerimise hooldus, mis keskendub disainile. See hõlmab erinevaid tehnikaid, sisaldades toonimist, vahatamist ja niidiga väljatõmbamist, kasutades spetsiaalseid High Definition Beauty sarja tooteid.
Protseduuri kestus on 45-60 minutit.

Samuti on täisvalik tooteid, mida võimalik soetada selleks, et täiustada oma kulmukuju hoolduste vahel.

• KUI SAGELI MA VAJAN HIGH DEFINITION KULMUDE HOOLDUST?
Aeg, mille jooksul hoolduse tulemus püsib, sõltub sellest, kui kiiresti sinu kulmukarvad kasvavad tagasi ning kui kaua hoiavad värvi. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga 4 nädala tagant.

• KAS MA SAAN SOOVITUD TULEMUSE KOHESELT?
Soovitud tulemuse saavad koheselt ainult need inimesed, kes tulevad väljakasvatatud kulmudega. Mõningatel juhtudel on vaja mitmeid visiite, et saada täiuslik kulmukuju, nagu näiteks: osaliselt puuduolevate kulmuosadega jne. Neile näidatakse, kuhu on vaja välja kasvatada ja kuidas samal ajal täiustada kulmi, et näeks hooldatud välja.

• MUL ON ÜLEKITKUTUD KULMUD, KAS MA SAAN HIGH DEFINITION KULMUD?
Kui sul on ülekitkutud kulmud, siis sinu stilist saab sulle määrata kulmude tagasikasvatamise programmi, mis kasvatab kulmud õigesse kujusse hoolduste kuuri käigus. Kulmukasvu tsükkel on 4 kuud, see on aeg, mille jooksul ei tohi kulmi iseseisvalt kitkuda, vaid usaldada kulmukuju loomise oma stilistile. Üldiselt enamus juhtumitest saab kulmukuju taastada. Kuid palju sõltub karvade kasvu kiirusest ja tihedusest, ja muidugi on juhtumeid, kus kulmud ei taastu, sel juhul õpetame neid meigiga täiustama nii, et nad paistaksid tihedamad ja paksemad välja.

• KAS MA SAAN KUJU ISE VALIDA?
Absoluutselt. Kulmude kuju valitakse individuaalselt, sest see peab sobima sinu välimuse ja iseloomuga. Sinu kulmud võib muuta tumedamaks või heledamaks, paksemaks või peenemaks, nurgeliseks või pehmeks. Sinu panus on väga oluline otsustades sinu uue kulmukuju üle. Sinu stilist arvestab karvakasvu, stiili, tooni ja näokujuga disainides sulle uut kulmukuju.

• Põhjused, miks ei saa teha High Definition KULMUDE hooldust:
– nahahaigused kulmude ümbruses (dermatiit, follikuliit)
– kriimustused, paistetused, kühmud ja marrastused
– allergia värvi suhtes
– hüpertundlikkus
– tundlikud või infektsiooniga silmad
– nakkavad infektsioonid
– kui oled äsja läbinud keemilise koorimise kuuri (ja 3-4 nädalat peale seda)
– kui kasutad nahka ravivaid hormonaalseid kreeme

• Põhjused, mille puhul enne konsulteerida:
– õhuke nahk – ei saa teha vahatamist
– hormonaalne näonaha ravi – ei saa teha vahatamist
– rasedus – võib olla tundlikkus värvi suhtes
– psoriaas – võib teha 6 nädala möödudes pärast ravi
– odraiva – võib teha 28 päeva möödudes pärast ravi
– konjuktiviit – võib teha 28 päeva möödudes pärast ravi

 • Protseduuri hinnad:
Protseduuri maksumus: 45€
Järelhooldus: 40€
High Definition kulmud meestele: 25€

Et registreeruda High Definition kulmude hooldusele, võta meiega ühendust:

• telefonil 5887 8857 või
• e-maili teel: info@glowstudio.ee