#SDR Treatment

#SDR Treatment on innovaatiline ja ohutu juuste hooldus, mille töötas välja biokeemik Helena Kornilova isiklikult (Instagram @helenakornilova.sdr).

Hooldust võib nimetada juuste rehabilitatsiooniks. Värvimise, kuumtöötlemise ja välisfaktorite tõttu kahjustatud juuksed ning tuhmid, pulstuvad juuksed saavad uue välimuse juba peale esmahooldust.

#SDR Тreatment hoolduse toob esile juuste õrn käitlemine ja pikaajaline tervis, mitte kohene efekt juuste tervise ja ilu hinnaga tulevikus.

Protseduur koosneb mitmest etapist:

  • Esiteks – sügav juuste puhastamine, et vabastada juuksed sinna kogunenud jääkainetest, avada soomused ja luua negatiivne laeng juuste pealispinnal.
  • Teiseks – kantakse individuaalselt valitud vastavalt juukse tüübile ja kahjustus astmele, toitvad seerumid ja soojendatakse mütsi või termo lambi abil.
  • Kolmandaks – peale soojendamist töödeldakse juuksed ultraheli ja infrapuna kiirgusega, et toitained jõuaksid sügavamale ja soomused sulguksid.
  • Neljandaks – kantakse tooniv mask (soovi korral) ja vitamiini kokteil ampulli näol juuste läikeks ja kaitseks.

Protseduuri ajal saab klient juuste õige hooldamise õpetuse, soovitused koduseks hooldamiseks vastavate toodetega.
Samuti ei kasutata protseduuri ajal sirgendajaid, metall harjasid ja juukseid ei venitata, mis on väga oluline.
Protseduur ei mõjuta juukse struktuuri ehk ei oma midagi ühist sirgendamisega ja ei riku loomulikku lokki.

Protseduur kestab 2-2,5 tundi
Maksumus 70-120€ (sõltub juuste pikkusest, tihedusest ja kahjustatusest)

Protseduuri eesmärk on ravi ja lõpus ei tehta soengut. Edasiselt ei ole mingeid piiranguid peale selle, et hoolduse päeval ei tasu kasutada kuumi tange ja sirgendajaid. Võib juuksed kinni panna sabasse või patsi ja võib märjaks teha.

Et registreeruda protseduurile, helista numbril +372 5373 0099 või saada e-mail: millavalner@gmail.com