MIS ASI ON OLAPLEX??

IGA VÄRVIMINE, MIS IGANES TÜÜPI VÄRVIGA, MIS IGANES KEERUKUSASTMEGA…. ILMA JUUSTE KAHJUSTUSTETA

 

Olaplex

Olaplex – Teie enesekindlus juuste kvaliteedi suhtes ja uued piiranguteta võimalused ideaalsete ja huvitavate stiilide loomiseks. Alates kaasaegsetest fotosessioonidest kuni kõige keerukamate soovide teostamiseks ilusalongides – realiseerige oma ideed, Olaplex garanteerib aga juuste tervise.

OLAPLEX KINDLUSTAB

Kõigest 2 lihtsat sammu vähendavad kahjustusi kardinaalselt iga värvimise ajal. Lisage Bond Multiplier No.1/Kaitsev kontsentraat No.1 igale värvile/blondeerijale/värvipesule peale oksüdandiga segamist. Lisage Bond Perfector No.2 /Kokteil fikseerimiseks No.2 kohe kui olete värvi/blondeerija/värvipesu veega juustelt maha loputanud.  Kasutage Olaplexi kõikide juuksuris pakutavate teenustega: keemilised lokid, keemiline sirgendamine, keratiiniga sirgendamine, värvimine, taastavad hoolduse jne. Tulemuseks saate alati ideaalse tulemuse ja terved juuksed.

MAKSIMAALNE EFEKT

Avastage Olaplexi piiranguteta võimalused, pakkudes oma klientidele täisteenust – Olaplex Concept System. Soovitage Hair Perfector No.3/”Ideaalsete juuste” eliksiir No.3 koduseks kasutamiseks, et tugevdada ja pikendada salongis saadud hoolduse efekti. Kodune hooldus kaitseb igapäevastest keemilistest, termilistest ja mehhaanilistest kahjustustest ning valmistab juuksed ette järgmiseks värvimiseks või salongi protseduuriks. Olaplex Hair Perfector No.3 eeliseid on hinnanud juba tuhanded kliendid.

 

 

Minu jaoks on Olaplex homne päev, mis on kättesaadav juba täna. See avastus võimaldab ilu valdkonnal tõusta täiesti uuele tasemele ja laiendab piiramatult stilistide ja nende klientide võimalusi. Ja see muudab kõike!

Tigran Aivazian,
Authentica asutajaTigran for Olaplex

 

 

OLAPLEX… MIS SEE ON?

Olaplexi valem taasühendab disulfiid ühendid, mis vastutavad juuste loomuliku vastupidavuse ja elastsuse eest.

Olaplexi loojad kutsusid kokku spetsialiste üle maailma – materiaal- ja keemiateaduse valdkonna doktorid. Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker ei olnud töötanud varem juuksehooldus toodetega. Nende kogemus, teadmised ja mis peamine – täiesti uus nägemus probleemidele selles valdkonnas, juhatas nad tõelisele avastusele.

Olapleks on saanud mitmeid rahvusvahelisi patente, mis kaitsevad loodud valemit ja tõestavad selle unikaalsust.

Kõigest üks aktiivne koostisosa. Ei sisalda silikooni, õli, sulfaate ega aldehüüde. Ta seob uuesti kahjustatud disulfiid ühendid juuksestruktuuris. Toimib enne keemilist mõju, selle ajal ja peale seda. Teeb juuksed märksa tugevamaks ja vastupidavamaks kui nad olid enne. See kõlab nagu reklaam, kuid piisab vaid korraks heita pilk sotsiaalmeediasse ja sisestada otsingusse “hashtag” märkega #Olaplex, ning leiate tuhandeid foorumeid, töid ja tagasisidet professionaalidelt ja samuti nende klientidelt üle maailma. See on suurem tõestus kui mis iganes reklaam.

 

TEIE KLIENDID TUNNEVAD VAHET

 

Olaplex – Teie enesekindlus ja garantii, võimalus esmakordselt unustada kompromisside otsing kliendi tervete juuste ja efektse värvivaliku vahel. Te näete seda juba peale esimest kasutamist. Teie kliendid märkavad kohe kui pehmeks, läikivaks ja tugevaks on juuksed muutunud ja kui kergeks on muutunud nende kammimine – igapäev, pika aja vältel.

 

 

OLAPLEX3

OLAPLEX NO. 3 HAIR PERFECTOR / “IDEAALSETE JUUSTE” ELIKSIIR

Olaplex No.3 Hair Perfector / Ideaalsete juuste eliksiir loodi klientide palvel, kes soovisid pikendada salongis saadud efekti kodustes tingimustes.  Isegi tugevdatud ja taastatud ühendid juuksestruktuuris lagunevad ajaga igapäevastest termilistest, mehhaanilistest või keemilistest mõjudest. Olaplex No.3 toetab juuste tervist ja säilitab nende jõu, pehmuse ja läike järgmise visiidini salongi.

OLAPLEX NO.3 KASUTAMINE

Soovitage kliendil peale kanda arvestatav kogus Olaplex No.3 niisketele, rätikuga kuivatatud juustesse. Mõjumisaeg – minimaalselt 10 minutit. Kahjustatud juustele – mitte välja pesta ja kanda korduvalt Olaplex No.3 minimaalselt 10 minutiks. Mida kauem lasta mõjuda, seda parem on tulemus.

Olaplex No.3 Hair Perfector EI OLE PALSAM EGA MASK. Teda pestakse maha šampooni ja palsamiga. Soovituslik kasutamine, 1 kord nädalas.

Vajadusel võib kasutada ka tihedamini, ilma piiranguteta.

Osta Olaplex No.3 Hair Perfector

 

 

  • Telli blogipostitused omale postkasti
Verified by Trusted Partners