Meist

Makeup Artists

Meie missioon

Luua ilu. Inspireerida. Tuua rõõmu.

Meie töö

Meile on alati olnud ja jääb kõige tähtsamaks kvaliteet. Nii meie töö, teeninduse, kliendisuhtluse kui ka meie kasutatavate ja pakutavate toodete kvaliteet. Jumestus ja ilu tervikpildi loomine pole meie jaoks pelgalt amet, vaid ka meie kirg. Iga inimene, kes puutub kokku meie stuudioga, peab saama vaid parima osaliseks!

Tutvu meie tehtud töödega PORTFOOLIO osas.

Meie kliendid

Pühendame ennast täielikult kliendiga suhtlemisele. Meie ülesanne on teha ümbritsev maailm ja inimesed ilusamaks, õnnelikumaks ja enesekindlamaks. Tahame tuua rõõmu ja ilu iga inimese ellu, kes astub üle meie stuudio läve või külastab meie stuudio veebilehte – kas või korraks. Meie kliendid tunnevad ennast osana meie maailmast, stuudio on neile koht, kus võib unustada mured. Meie töö pole aga kaugeltki lõppenud, sest oleme kindlad, et alati on ruumi areneda.

Peale eraklientide, kursustel osalejate ja õpilaste hindame kõrgelt ka oma profikliente ning koostööpartnereid ilu, moe ja reklaami vallast. Ka neile soovime pakkuda vaid ideaalseid lahendusi.

Meigistuudio juht on tunnustatud Lana Vallo

Glow Make-up’i stuudio on tegutsemisaja jooksul pälvinud tähelepanu ning tunnustust nii tänu pakutud teenustele kui ka Glow Make-up Eesti meigikooli kursustele.

Stuudio rajaja, jumestuskunstnik Lana Vallo teeb tihedat koostööd mitmete disainistuudiote, reklaami- ja modelliagentuuride, kosmeetika sissetoojate, ajakirjade ja eraisikutega ning korraldab ka jumestuskoolitusi.

Lana on teinud koostööd tippfotograafide ning ilu- ja meigibrändidega. Praegu on Lana ka L’Oréal Paris’ jumestuskunstnik Eestis. 2008. aastal koostas ta esimese Eestis ilmunud meigi-DVD “Täiuslik jumestus 8 minutiga”, 2012. aastal lisandus e-raamat

  • Telli blogipostitused omale postkasti
Verified by Trusted Partners