Arvamused

IMG_29collage

Egne, Tartu

Väga meeldis kuulda erinevate õpetajate meiginippe. Samuti meeldis, et modelli peal näidati ette meigitehnikaid. Jäin väga rahule ja kõik õpetajad olid väga toredad ja profesionaalsed.

Birgit, Tallinn

Koolitus oli väga mitmekülgne ning andis võimaluse katsetada mitmete värvidega, mida endal kodus ei ole.
Hea kogemuse andis teiste peal harjutamine, kuigi oleksin soovinud ka enda peal koolitajate juhendamisel mõningaid asju proofida. Üldiselt jäin rahule ja olen kindel, et  õpitud tehnikatest ja nippidest on tulevikus palju kasu.
Aitäh Teile:)

Kristin, Tallin
Koolitus oli meeldiv ja produktiivne. Sai harjutatud erinevaid tehnikaid ja näha ka mis endale sobib. Õpitud sai erinevaid tooteid. Läbiviijad olid meeldivad ja koolitus innustav.
Olen tänulik!
Aitäh!:)

Lille, Tallinn
Minule koolitus väga meeldis. Ilusad, puhtad ruumid. Kvaliteetne kosmeetika õppimiseks. Meeldiv õhkkond. Väga põhjalik juhendamine. Soovitan!

Janetta, Tallinn
Olen koolitusega väga rahul.
Hea, et rohkem on praktikat kui teooriat. Kollektiiv on väga sõbralik ning väga vastutulevad. Sain teada palju uusi nippe ning enda vead, mida kellegi peal tegin, jäid meelde nin olen kõigega rahul.

Eret, Tallinn
Ma jäin taaskord väga rahule. Sain oskused baasteadmistest jumestamises ning oskan tänu sellele veelgi paremini jumestuse teostamisest aru saada. Kiidan ka juhendajaid, kes olid alati lahked, sõbralikudnning pidevalt abivalmid. Soovitan koolitust kindlasti ka teistele!

IMG_9829Meeli, Tallinn
Hästi tore koolitus oli ja väga professionaalsed õpetajad. Individuaalset tähelepanu oli piisavalt ja tunnen end teistele meiki tehes palju enesekindlamalt. Lisaks õppisin palju uusi tehnikaid.

Riina L. Tartu
Lana ja Ksenja, tänud veelkord suurepärase koolituse eest Tartus! Mulle väga meeldis koolituse ülesehitus, kuidas kõik oli detailideni läbimõeldud. Meeldis arusaadav seletus ja see, et käisite igaühe juures ja jagasite näpunäiteid, kuidas midagi teha. Et olite kriitilised, kui olukord seda nõudis. Tooted, millega saime harjutada, olid ka väga mõnusad. Koolitus ei olnud kordagi igav, sest teemad olid huvitavad ja ka huvitavalt ette kantud. Te teete oma tööd väga hästi ja kirega ja seda on ka näha ning tunda. Olete superlahedad!!! Aitäh Teile ja edu edaspidistes tegemistes. Loodan, et kohtume veel :)

Liina Miller, Tallinn
“Koolitus ületas igasugused ootused. Iga päev oli uus ja huvitav, sai väga palju uusi teadmisi ja oskuseid. Olen väga rõõmus, et koolitusele tulin! Aitäh Ksenia ja Lana!”

Monica Arme, Tallinn

“Sain teada väga palju uut meikimise kohta. Õppisin tegema suitsusilma, mida ma enne üldse ei osanud ega kujutanud isegi ette kuidas seda tehakse. Koolitajad on väga head, tõelised oma ala prefessionaalid. Kool ise asub hea koha peal. Õppisin sellelt koolituselt veel seda, mis tähendab tõeliselt hea kosmeetika. Minu soovitus – jätkake samas vaimus. Aitäh teile!”

IMG_6134-2Ly Raudheiding, Tartu
“Meeldis koolituse ülesehitus: minimaalselt asjalikku ja informatiivset teooria osa ja ülekaalukalt praktilist tööd. Personaalset tähelepanu jagus küllaldaselt. Aitähh rõõmsameelsetele ja professionaalsetele koolitajatele. Väga meeldis! Kaalun tõsiseslt dasijõudnute kursusele tulla. Aitähh veelkord!”

Triin Kaldar, Tartu
“Ainult kiidusõnad! Sain juurde palju julgst ja inspiratsiooni meigi tegemiseks! Suurepärased juhendajad ja kaasõpilased!”

Eva-Kristina Mill, Tallinn
“Jäin väga rahule. Olen alati tahtnud teada kuidas teha laitmatut põhja kuna see on minu arvates kogu jumestuse A&O. Sain teada. Ka oli väga huvitav õppida selgeks silmameigi eri tehnikad ja ripsmete liimimine. Aitäh!”

Age Enni, Tallinn
“Koolitus meeldis. Hästi läbimõeldud, sisuline, kõik tunnid huvitavad. Ei saa arugi kuidas aeg lendab. Väga väga rahul ja kindlasti tulen teistele koolitustele.”

Karina Rüüsak, Tartu
“Väga asjalik, õpetlik, loov, julgustav, kannatlik, mõistev, inspireeriv ja mõnus koolitus. Tänan väga, südamest!”

Annika Annesto, Tartu
“Väga professionaalsed õpetajad, suure mahuline ja väga kasulik koolitus. Tore on näha professionaalide tööd ja õppia sellisel kursusel. Tänud teile ja kohtume varsti!”

Kristina Org, Tartu
“Väga meeldis! Sain palju uut ja praktilist infot. Koolitajad olid väga sõbralikud ja abivalmid. Meeldis koolituse korraldus – palju sai praktikat. Väga toredad 2 nädalat olid! Aitähh Teile!”

Reet Gailan, Tallinn
“Olen väga rahul, et siia tulin. Teadmisi on nii-nii palju juurde tulnud. Juhendajad on supper, aitasid igakülgselt, andsid objektiivset ja ausat vastukaja. Koolitus andis mulle kindlasti enesekindlust, et jumestusedga edasi tegeleda.”

Helen Bolton, Tallinn
“Mulle väga meeldis. Väga praktiline, mis ongi peamine. Väga sõbralik keskkond, head õpetajad ja arusaav suhtlemine. Ei oskagi midagi või millelgi üle nuriseda.”

Arlin Saan, Tallinn
“Väga hea, et saab erinevate inimeste ja näotüüpide peal harjutada. Kõike vahendeid on võimalik proovida ja kasutada. Väga meeldib!”

Kristel Tammin, Tallinn
“Sai palju uut ja huvitavat teada. Kursus oli täpselt paraja intensiivsusega.”

Silje Sander, Tallinn
“Palju uusi teadmisi just tehnika osas. Meeldis, et praktiline pool oli ühendatud suures osas teooriaga. Sain julguse nüüd ka teistele meiki teha ning tean millele erinevate silmakujude ja näojoonte puhul tähelepanu pöörata.”

Martina Midrilin Mikfelt, Tallinn
“Meigikoolitus oli minu jaoks väga arendav. Sain palju uusi teadmisi tehnikatest ja värviteooriast. Juhendajate suhtumine oli super. Väga hea meelega tuleksin ka edasijõudnute koolitusele. Jäin selle kogemusega väga rahule.”

Carmen Nael, Tallinn, Tallinn
“Paremasse kohta koolitusele poleks saanud minna. Super koolitus. Väga palju andis juurde. Kõik oli täpselt nii nagu ootasin ja veelgi parem.”

Svetlana Alšauskiene, Tallinn
“Väga inspireeriv! Hea programmi koostis, annab mitmesugused oskusi ja teadmisi kuidas töötades kasutada erinevaid värve ja stiile meigis. Aitäh Lana! Aitäh Ksenia!”

IMG_4617Kristin Aarma, Tallinn
“Profimeigikoolitus Lana Vallo Meigikoolis oli mulle super kogemuseks. Meeldiv atmosfäär, positiivsed kaaslased ja ülimeeldivad juhendajad / õpetajad. Kindlasi soovitan Meigikooli kursuseid ka sõbrannadele kellel oleks huvi end jumestamise alal täiendada. Koolist võtan kaasa hariva ja huvitava kogemuse. Tänan selle eest Meigikooli tiimi ja kaasõpilasi, kellega oli fantast koostööd teha.”

Virgi Huntsaar, Tallinn
“Nüüdseks olen läbinud mõlemad profimeigikoolitused ja pean ütlema, et mõlemad koolitused olid super lahedad. Olen väga rahul! Ksenia ja Lana, te olete parimad!”

Novatskaja, Tallinn

“Väga rahul! Tuttav tüdruk on käinud teise meigikooli koolitusel ja lähtudes tema töödest tundub et Teie tase on palju parem.”

Relika Hellisto, Tallinn
“Minu arust super! Nii väikese ajaga, nii palju selgeks õpetada oskavad ainult head õpetajad. Arenesin tohutult ja tänu teile sain tagasi enesekindluse. Oskan ennast ja teisi ilusaks teha! Soovitan kindlasti ka tuttavatele. Aitäh teile!”

IMG_4026Heili Roos, Tallinn
“Oli väga praktiline ja sai palju kasulikku infot. Praktika oli väga põhjalik ja kasulik. Soovitan kindlasti oma tuttavatele.”

Polina Steiner, Tallinn
“Mulle väga meeldis terve kursus. Hea, et olid konspektid ja DVD. Tore praktiline osa ja hubane Stuudio. Tänan Teid antud teadmiste eest. Sooviksin edasi jätkata!”

Evelin Kuivjõgi, Tallinn
“Meigikoolitusel õppisin nii palju uut, mida ma ennem ei teadnud ega pole kuulnud. Jäin 200% rahule. Tunnen ennast peale seda kursust enesekindlalt, mis annab mulle julgust asjaga edasi minna. Kindlasti hakkan teiste peal harjutama ja tahan ka sellega kuhugi jõuda. Kindlasti soovitan ka teistele.”

Õnnela Vettik, Tallinn
“Väga meeldis. Koolitus andis palju teadmisi ning kursuse ülesehitus oli professionaalne ja õhkkond väga meeldiv. Edu ja ettevõtlikkust Teile ka edaspidiseks!”

Jaana Kõluvere, Tallinn
“Olen lihtsalt nii rahul. Ei soovi lahkuda. Nii meeldivad inimesed. Tänan teid meeldiva koolituse eest. Jätkake samas vaimus.”

Anu Eber, Tallinn
“ Olen väga rahul! Professionaalsed nõuanded ja nipid kuluvad marjaks ära. Tipptegijate juhendamisel on hea õppida ja alati teevad nad keerulised tehnikad arusaadavaks.”

Virge Vijard, Tallinn
“Profimeigikoolitus mulle väga meeldis. Positiivne õhkkond, sõbralik kollektiiv ja professionaalne suhtumine. Teoreetiline osa hästi üles ehitatud, praktikat palju. Alati võimalik kõike ise proovida, kohe hinnangut, tagasisidet ja head nõu saada. Sümpaatsed koolituse läbiviijad Lana ja Ksenia oma olemuselt väga head profid ja asjatundjad. Hea meelega tahaks veel osaleda koolitustel.”

Virgi Huntsaar, Tallinn
“Mulle väga meeldis see koolitus, olen 100% Rahul. Ja jube kahju siit ära minna! Koolitajate kohta samuti ainult head sõnad.”

Kati Haarakalju, Tallinn
“Päris huvitav, tempokas, õpetlik, lahe!”

Triinu Ausmees, Tallinn
“Väga tore ja hariv. Selle aja kohta väga palju infot. Väga positiivne ja abivalmis suhtumine. Tänan!”

Telle Vildersen, Tallinn
“Olen väga Rahul koolitusega. Väga head nõuanded, näpunäited ja efektiivsed tehnikad. Kaasaegne ja väga meeldiva kollektiiviga studio. Kursus oli täpselt nii põhjalik nagu vaja. Aitäh!”

Zoja Novatskaja, Tallinn
“Jäin väga rahule. Loodetavasti saan läbida ka edasijõudnute kursuse. Tulin kursusele sooviga reaalselt sellega tegeleda, mitte ajaviiteks. Võin öelda, et hetkel juba lahkun targemana”

Merlen Vaglakes, Tartu
“Koolitus meeldis väga, sain palju uut ja huvitavat teada, mida varem ei teadnud. Super hea kogemus alustamaks oma jumestaja teed.”

Liisi Kittner, Tartu
“Mulle väga meeldis see meigikoolitus. Õppisin palju. Paremat koolitust polegi olemas kui teie poolt pakutav. Suured tänud kõige eest.”

Sirly Üprus, Tartu
“Üldmulje on positiivne, sain väga palju uut infot, mida varem meikimisest üldse ei teadnud. Meeldis, et kõikidel koolituse päevadel sai reaalselt tööd teha ja harjutada.”

Maie Valb, Tartu
“Koolitus oli väga tore ja meeldiv! Ma olen väga rahul omandatud oskustega ja veedetud ajaga. Jätkake samas vaimus! Aitäh!”

Helena Haav, Tartu
“Sain väga palju olulist infot, kuidas ja mida täpselt teha tuleks, et näha veel kaunim välja, samuti, mida ma enne valesti tegin või mis üldse tegemata jäi. Olen väga tänulik kõige eest ja loodan väga peatselt kohtuda! Edu Teile edaspidistes tegemistes!”

Kristi Muuga, Tartu
“Koolitus oli väga huvitav ja hariv. Sain juurde palju enesekindlust ning julgen nüüd jumestuses rohkem erinevaid tehnikaid ja värve kasutada. Aitäh! Õpetajad on tasemel!”

Nois Niin, Tartu
“Olin juba varem rahul oma meigioskustega, kuid polnud seda õppinud. Koolitusel sain veel rohkem oskusi ja õigeid ning vajalikke nippe, mida varem ei osanud. Tänu sellele koolitusele on mu huvi meikimise vastu enam kasvanud. Aitäh!”

Helen Jaago, Tartu
“Väga tore! Esimesel tunnil sai selgeks juba väga palju uut infot. Tunnen ennast kindlamana jumestus vadkonnas ja õppimishimu on veelgi suurenenud. Praktikat oli rohkelt ja infot veelgi rohkem. Lihtsalt super!

Evelyn Pääslane, Tallinn
“Meigikoolitus oli väga professionaalne. Lana ja Ksenia olid väga head, sõbrlikud ja mitmekülgsed õpetajad. Väga positiivne ja õpetlik kogemus. Meeldivad kaasõpilased.”

Kristin Leht, Tallinn
“Jäin väga rahule. Mõnus hubane keskkond, toredad inimesed ja sõbralikud professionaalsed õpetajad. Kindlasti tunnen end nüüd jumestamises vallas kindlamalt. Meeldis et kõiki tehnikaid sai praktiseerida erinevate nägude peal.”

Kristi Kits, Tallinn
“Väga meeldivad juhendajad. Kõik oli arusaadavalt ja lihtsalt lahti räägitud. Soovitan jätkata samas vaimus.”

Diana Mauer, Tallinn
“Väga hea ja tore koolitus. Lühikese ajaga õppisin palju ja eriti hea, et iga kord ka praktiseerida sai. Koolituse juhendajad Lana ja Ksenia jätsid väga positiivse, professionaalse mulje. Eeskujuks! Aitäh!”

Anna Aan, Tallinn
“Minu meelest kõik oli suurepärane. Sõbralik õhkkond, andekad õpetajad. Minul jäid ainult positiivsed muljed. Tänan! Tundsin ennast nagu kodus.”

Janika Sipsaka, Tallinn
“Koolitus oli väga huvitav, arendav, põhjalik ja intensiivne. Õppisin meikimise kohta väga palju ja huvi selle vastu aina kasvab. Põhitõed on nüüd selged ning nüüd tuleb vaid harjutada – harjutada – harjutada. Õpetajad on väga abivalmid ja toredad. Suur-suur aitäh Teile!”

Diana Tombak, Tallinn
“Väga põhjalik ja asjalik koolitus. Hariv ja arendav. Kindlasti jäin kõigega rahule. Jätkake samas vaimus!”

Helen Raba, Tallinn
“Olen väga Rahul pakutud programmiga. Koolitus oli väga hea kirjaliku materjaliga varustatud, selgitused ja õpetused väga arusaadavad. Väga meeldiv keskkond ja positiivne õhkkond. Sain palju innustust ja toetust ning julguse klientidele õpitud pakkuda. Suur Tänu! Loodan kohtuda edaspidi!”

Nele Vesik, Tallinn
“Väga kasulik ja informatiivne koolitus, suurepärased koolitajad! Nende 8 päevaga sai uskumatult palju asju selgeks nii teoreetiliselt kui ka praktikas. Kõige parem oligi koolituse puhul mahukas praktiline töö. Suur aitäh Teile!”

Sirje Tartu, Tallinn
“Väga tore koolitus ja kogemus. Kahju, et läbi sai. Juhendajad olid väga toredad ja abivalmis. Kindlasti jälgin Stuudio tegemisi ka edaspidi ja võimalusel võtan osa edaspidistest üritustest. Suur – suur tänu!”

Anna-Lisa Lestberg, Tallinn
“Meeldis väga! Kõik olid väga sõbralikud ja juhendajad olid väga abivalmid. Sain jumestamisest väga palju uut teada ning kindlasti sovitan seda kursust ka teistele.”

Liina Ütt, Tallinn
“Õhkkond on siin väga mõnusalt meeldiv. Nii Ksenia kui Lana kui Meriem jätsid kõik väga sümpaatse ja sooja mulje. Üleüldised emotsioonid on igatahes väga positiivsed. Juba enne siin käimist olid mu ootused suured ning te ei vedanud mind alt!”

Triin Lepp, Tallinn
“jäin koolitusega väga rahule. Kuivõrd tulin koolitusele üksnes selleks, et omandada teadmisi enda meikimiseks, siis pandi mulle siit kaasa kuhjaga rohkem teadmisi. Soovitused: olge sama toredad edasi!”

Kerit Järmut, Tallinn
“Inforohke, Asjalik, Sõbralik õhkkond = Suurepärane!”

Grete Lill, Tallinn
“Meigikoolitus oli super! Õpetajad olid parimad ja tegid oma tööd õlihästi. Meeldis väga, et koguaeg aidati ja kõik olid väga positiivsed! Aitäh, aitäh, aitäh!”

Kaidi Veedla, Tallinn
“Mule väga meeldis. Arenesin lühikese ajaga väga palju meigikunsti vallas. Meeldiv keskkond, kus õppida toredate juhendajate ning kaaslastega. Keep Up The Good Work! Ja suur aitäh!”

Julika Leppik, Tallinn
“Koolituse ülesehitus oli väga praktiline ja loogiline. Väga meeldis võimalus igat meigistiili ise harjutada ja saada kohest tagasisidet. Pisikeste nippide ja töövõtete õppimine, koolitajate vahetus ja ka kosmeetika erinevuste proovimine oli väga kasulik. Silmaringi laiendav. Mõlemad Kseniaga olete väga head õpetajad”

Margit Sauk, Tallinn
“Lana on päikseliselt särav isiksus. Tema positviivsus ja rõõmsameelsus kandub edasi tema töödesse. Ta on suurepärane õpetaja, rahulik ning alati toetav. Tema jumestaja anded on kirjeldamatult head, ta teab mida teeb ning naudib seda täiel rinnal. Tema tööd on alati perfektselt täiuslikud ja uudsed. Kindlasti kuulub ta eesti jumestajate esiotsa. Olles talle olnud nii modell, õpilane kui kolleeg siis kümne palli süsteemis hinnates alla 10 kindlasti anda ei saaks.Lisaks on ta olnud mulle täielikuks eeskujuks juba aastaid. Tema abitsioonikuse juures kuuleme me temast kindlasti ka maailma mastaabis. Minu poolt sulle tuult tiibadesse ja suured tänusõnad hea õpetamise eest.”

Signe Laine, Tallinn
“Jäin koolitusega väga rahule. Seletasid väga selgelt ja arusaadavalt ja samas oli lõbus ka. Ootan juba järgmist!”

Hetti Suun, Tallinn
“Väga rahul!
Olen käinud varem erinevatel meigikoolitustel modelliks ja näinud erinevaid õpetusi, kuid see on parim, efektiivsem ja asjalikum, mida näinud / osalenud!
Suured tänud, Lana!”

Feelika Aljas, Tartu
“Olen väga õnnelik, et mul avanes võimalus osaleda nii tugeva õpetaja koolitusel. Meeldis väga koolituse ülesehitus, see, et Lana suunas palju iseseisvale ja andis suuna edasiminekuks.”

Grete Kokmann, Tallinn
“See oli minu jaoks vapustav kogemus. Lana särav ja päikseline olemus tegi koolitusel osalemise väga nauditavaks. Ta aitas alati, kui küsimusi oli ning seletas väga hästi, mida teha ja kuidas. Ta suhtles kõigiga ka individuaalselt ja kogu koolituse vältel oli õhkkond sõbralik ja lõbus. Sain koolituselt palju uusi teadmisi ja ka uusi tuttavaid. Kindlasti tahan Lanaga ka edasi suhelda, kuna temalt on palju õppida. Seda kogemust ei vahetaks ma millegi vastu.”

Jete Aljasmäe, Tallinn
“Koolitus oli väga tore, meeldiv ja sisukas. Eriti meeldis mulle õpetamisviis: jumestaja tegi modellidele meiki ja pärast tegime meie üksteise peal ning Lana juhendas ja abistas veel juurde. Põhirõhk oli just iseseisval tööl, mitte teooria päheõppimises. Koolitus tõstis mu huvi jumestamise vastu veelgi ja õppisin päris palju juurde. Mulle väga meeldis ja väga kahju, et nii kiiesti läbi sai!”

Aune Pükke, Tallinn
„Väga hea, informatiivne. Täpselt see, mida ootsin. Aitäh!“

Aili Reha, Tallinn
„Tänan asjaliku ja õpetliku koolituse eest!“

Diana Sotnikova, Tallinn
„Väga meeldis! Sai palju uut ja vajalikke teadmisi ning nippe. Koolitajad mõlemad abivalmis ja meeldivad. Tänan!“

Olga Spridonova, Tallinn
„Olen väga rahul koolitusega. Kõik oli professionaalselt ja sõbralik atmosfäär. Sain palju kasulikku infot ja teadmisi.“

Kirsika Fomenko, Tallinn
„Väga lahe koolitus, jäin õpitutega ja harjutatuga väga rahule. Suurepärane konsultatsioon ja suunamine õpetajate poolt!“

Hede Truusa, Tallinn
„Terve meigikoolituse aeg oli väga põnev ja õpetlik. Õpetajate (Lana ja Ksenia) suhtumine õpilastesse oli väga professionaalne, kuid samas väga sõbralik. Kindlasti on plaan edasist meigikoolitust Lana Vallo käest saama.“

Kristina Straukaite, Tallinn
„Meeldis see, et praktikas sai kasutada profitooteid.“

Kristiina Kivilaan, Tallinn
„Koolitus oli tihe, õppisin palju ja sai enesekondluse proovile panna. Jäin väga rahule. Tunnen et olen arenenud.“

Karola Männamäe, Tallinn
“Väga asjalik koolitus. Õppisin selle aja jooksul kuidas jumestama teisi inimesesi ja ka ennast. Mõeldes esimesel päevale tagasi, on areng olnud tohutult suur. See koolitus tõestas, et see on ala, millega tahan ka edaspidi tegeleda.“

Erle Eriste, Tallinn
„Jäin koolitusega väga rahule. Sain kiita ja samuti ka laita nagu õigel koolitusel ikka. Aga kindlasti tulen edasijõudnute koolitusele! Ja koolitajatega jäin väga rahule! Suur aitäh teile!“

Kristi Tammeleht, Tallinn
„Väga meeldis! On hea kui saab erinevatest tehnikatest teada. Edaspidi saab olla oma jumestuse juures kriitilisem, kuna enam tavalisega ei lepi. Tänud!“

Helen Sindonen, Tallinn
„Jäin väga rahule. Kuna polnud üldse mingit venitamist ega aega surnuks löömist. Super!“

Sandra Kullas, Tallinn
„Olen väga õnnelik. Head õpetajad, professionaalne suhtumine. Väga mõnus!“

Astrit Maivel, Tallinn
„Sain palju uut ja proffessionaalset koolitust. Meeldivad õpetajad ja väga oskuslik läbiviimine.“

Mariliis Karometer, Tallinn
„Väga, väga positiivne kogemus, toredad õpetajad, väga professionaalsed ning abivalmid. Annavad entusiasmi jumestusalaselt edasi tegeleda!“

Renna Tõniste, Tallinn
„Koolitus oli väga hea, hariv. Tegelikult ku suhteliselt lühikese aja sisse oli mahutatud piisavalt palju infot ja erinevaid jumestamisvariante. Koolitajad töötasid väga hästi, tandeemina, täiendasis teineteist.“

Kaja Tarassova, Tallinn
„Mega lahe kogemus. Enne koolituse läbimist ei teadnud ma meikimisest midagi (peale ripsmete värvimist), nüüd aga tean kõvasti rohkem. Tulevikus vajan veidi praktiseerida ka teiste inimeste peal ja siis kavatsen tulla juba edasijõudnute kursusele. Suur aitäh fantast kogemuse eest!“

Ilo-Hanna Hõrrak-Nõmm, Tallinn
„Jäin koolitusega väga rahule! Vastas kõigile ootustele & ületas mitmekordselt. Sain kõik need teadmised & nipid, mida soovisin & veel sain suure kuhjaga inspiratsiooni ning tuttavaks väga toredate inimestega, sh. Koolitajad kes olid super !“

Kersti Murumägi, Tallinn
„Minu jaoks oli kõik kasulik ja põnev. Toredad inimesed. Hea praktika. Soovitan teistelegi oma sõpradele. Aitäh Lana ja Ksenia!“

Maire Mitto, Tartu
“Meigikoolitus oli oodatust veel huvitavam. Just see, et rohkem oli praktikat kui teooriat. Iga tunniga sain midagi uut teada ja seda katsetada. Õpetajad olid ka suurepärased ja juhendasid nii, et sellest ikka aru ka sain, mis vaja teha. Ühesõnaga super kogemus.“

Kristin Doronin, Tartu
„Väga meeldiv koolitus. Sain palju uusi tehnikaid teada ja õpitud. Jäin väga rahule ja veendusin, et tahan ka edasi kindlasti tegeleda. Aitäh Lana ja Ksenia! Olete väga abivalmid ja sõbralikud.“

Hille Aasmaa, Tartu
„Väga tore ja vahva koolitus. Sain väga palju uut ja huvitavat teada. Lihtsalt super koolitus.“

Ingrid L. Tallinn
„Jäin koolitusega väga rahule. Hea oli see, et juba esimesest tunnist algas töö peale. Ei olnud vaja tundide viisi teooriat ainult kuulata. Ootan juba huviga järgmist koolitust. Kindlasti ei jää see viimaseks!“

Kelli Peel, Tallinn
„Väga toredad õpetajad, mitmekülgsed ja samas erinevad üksteisest. Oli meeldiv teie käe all õppida! Ja olen kindel, et tulen ennast veel täiendama.“

Greta Laanet, Tallinn
„Mulle väga meeldis see koolitus. Sain väga palju uusi teadmisi ning uusi tuttavaid. Meeldis see, et kõiki juhendati eraldi ning aidati vigu ise näha. Igati tore ja huvitav koolitus.“

Tuuli Tooming, Tallinn
„Mulle väga meeldis. Sain enda jaoks palju uusi teadmisi ja oskusi. Meeldis, et oli palju praktilist tööd. Juhendajad aitasid alati kui abi oli vaja. Tänud Teile!“

Kaia Valdmaa, Tartu
„Kõik oli Super! Palju häid nippe, uusi tehnikaid ja kogemusi. Lana ja Ksenia on head koolitajad. Jätkake samas vaimus, loodan kindlasti Teie koolitustele veel sattuda.“

Liisi Laidre, Tartu
„Väga hea koolitus, mis andis väga palju kogemusi ja nippe. Viis pluss!“

Madli Sepp, Tartu
„Oli väga tore. Meeldis, et sai palju praktikat ja tingimused olid väga head. Iga kord oli arengut näha. Juhendajad olid väga meeldivad ja professionaalsed.“

Karin Kriisa, Tartu
„Koolitusega jäin väga rahule. Sain palju teada jumestamise kohta nii igapäevaelus kui fotomeik, pulmameik. Koolitusel kasutati palju praktikat, mis mulle väga meeldis, et ei olnud ainult puhas teooria. Praktikas areneb kiiremini kui ainult teooriat ette lugeda. Koolitusega muutsin enesekindlamaks julgelt värve segada.“

Getlin Külm, Tartu
„Väga lahe. Oled särav ja positiivne. Kursus ise oli väga asjalik. Sain põhjalikud teadmised kuidas miski täpselt käib. Igati tore oli. Kindlasti tahaksin edasi enda teadmisi arendada.“

Monika Säde, Tartu
„Meeldis väga. Koolitus oli hästi informatiivne ja praktiline. Meeldis, et oli palju iseseisvat tööd ja sai praktiseerida meigi tegemist erinevate inimeste peal.“

Eerika Lääts, Tartu
„Tõeliselt lahe ja õpetlik koolitus. Mulle meeldis väga ja sain enesekindlust juurde!“

Brita Pentšuk, Tartu
„Oli väga meeldiv ja igati meeldejääv kogemus. Inimesed olid sõbralikud, kannatlikud ja abivalmid. Õppisin palju! Soovin kõigile edu!“

Jevgenia Harjaks, Tartu
„Väga selge ja konkreetne. Nüüd olen palju julgem kasutada erksamaid ja tumedamaid värve ja pintslit hoian ka kindlamat käes. Super toredad olete!“

Margit Fuchs, Tartu
„Suurepärane, sain palju teadmisi meigi kohta ja huvi selle vastu aina kasvab. Mõlemad koolitajad olid suurepärased ja oskasid õpetada. Tänud!“

Maris Born, Tartu
„Mulle väga meeldisid kursused. Õpetajad olid toredad ja ausad. Kursus oli väga põhjalik ja vahendid olid ka väga head. Tore! Aitäh!“

Kerli Pärna, Taru
„Mulle väga meeldis, õppisin palju uut ja kasulikku. Olen nüüd teadlikum make up toodetest ja erinevatest tehnikatest. Super! Hea oli ka see, et kõik vead öeldi kohe ette ja sellest said õppida! Sõbralik ja mõnus meeskond!“

Heli Suija, Tallinn
„Kõik on väga hästi ja põhjalikult ette valmistatud ja organiseeritud, tingimused olid väga head. Väga eeskujulik ja mõistev suhtumine. Suured tänud!“

Anneken Meerits, Tallinn
„Meeldis tunni ülesehitus: teooria + praktika ning kõik oli arusaadav!“

Raili Salvet, Tallinn
„Olen koolitusega väga-väga rahul. Iga päev sain uut teada ja proovida. Soovitan kindlasti oma tuttavatele, kes soovivad jumestusalaselt ennast koolitada, siia tulla. Olete suurepärased!“

Kaia-Reet Parv, Tallinn
„Koolitus oli super! Väga intensiivne ja kindlasti oma raha väärt!“

Iivika Rohula, Tallinn
„Mulle meeldis, et koolitus oli väga praktiline. Sain kasutada ka oma fantaasiat. Kaks väga fantastilist õpetajat, kelle mõlemal oma käekiri ja nägemus. Kokkuvõttes olen väga rahul, et siia tulin.“

Anželika Gurei, Tallinn
„Meigikool on Super! Väga toredad õpetajad. Seletavad kõik ilusti ja täpselt ära. Kõik oli tore!“

Maia Reimal, Tallinn
„Väga-väga super kogemus. Siia tulles sain aru, et minu meikimisteadmised pole üldse head, aga viimasel päeval olen aru saanud, et kaheksa päeva kohta on minu teadmised palju paremad ja samuti ka oskused. Meeldis just see, et suur rõhk on praktilisel tööl. Miinuseid ei oskagi välja tuua, sest kõik oli väga hästi korraldatud. Õhkkond oli väga positiivne, sõbralik ja samuti professionaalne! Suur-suur aitäh!“

Janika Joon, Tallinn
„Väga asjalik ja põhjalik koolitus. Sain juurde palju nippe ja ka julgust meikimises. Soovin kindlasti selle alaga edasi tegeleda. Loodan, et kohtume ka edasijõudnute kursusel!“

Annemarie Joonas, Tallinn
„Meigikoolitus oli super. Hea oli see, et esimesel päeval alustati ka praktiga. Lana ise väga positiivne ja hea õpetaja. Meeldib see, et profid leiavad alati vigu ja ütlevad need ka julgelt välja. See ainult teeb õpilase paremkas. Edu teile ja loodan et kohtume veel!“

Kadri Põldmets, Tallinn
„Väga õpetlik. Kõik tunnid olid põnevad ja kaasahaaravad. Tulin siia ilma mingite meigialaste teadmisteta kuid nüüd tunnen ennast vägagi kindlalt. Aitäh!“

Jaanika Nessler, Pärnu
„Väga põhjalik, lähenetakse indivisuaalselt. Sõbralik ja soe suhtumine.“

Kadi Ojap, Tallinn
Kõik oli väga tore, väga hariv ja huvitav. Soovitan kindlasti ka teistele kellel soov seda ala õppima minna.“

Raili Salvet, Tallinn
„Igale noorele jumestajale väga põnev ja sisutihe koolitus. Jõudu ja jaksu edaspidiseks.“

Sigrit Tilk, Tartu
„Koolitus oli hästi korraldatud. Väga hea, et õppida sai praktilise töö käigus. Juhendajad on meeldivad, tunnevad hästi asja ning oskavad oma oskusi ja teadmisi edasi anda, Tahtsin sellisel koolitusel osaleda juba ammu ja kindlasti õppisin koolituse käigus rohkem kui loota oskasin.“

Sabiine Laur, Tartu
„Väga tore. Sõbralikud inimesed ja head soovitused. Nüüd oskan nii endale kui teistele ilusat jumestust teha. Soovitan.“

Anna Verbenko, Tartu
„Algajate koolituse suhtes väga põhjalik, mis mulle meeldis. Ja samuti meeldis, et sai palju praktilist tööd teha. Väga meeldiv kogemus. Suur aitäh!“

Grete Talu, Pärnu
„Lana käis pidevalt ringi, uuris ja aitas. Tuli alati õigel ajal ja oli alati olemas kui vaja. Väga abivalmis, laenas ka oma asju ning see tähendas mulle palju. Sain teada uusi nippe ja tehnikaid ja näha kuidas valmib täiuslik jumestus. Jumaldan puhast, korrektset ja stiilipuhast tööd. Kui tulevikus küsitakse minu käeas, kas koolitus on end väärt ja inimesele see vähegi sobib, siis soovitan 100%!“

‘Heli Suja, Tallinn
„Olen väga rahul. Meeldiv ja hubane õpikeskkond. Omandasin väga palju uusi ja vajalikke teadmisi. Kõik väga hästi organiseeritud, ettevalmistatud. Lana Vallo meigikooli kindlasti soovitan teistelegi kellel vähegi huvi! Suur aitäh Lana Vallole!“

  • Telli blogipostitused omale postkasti
Verified by Trusted Partners