Kerastase juuksehooldusrituaalid

Alates 1964 esindab Kerastase parimat luksuslikku juuste ravi, millega kehtestati uued professionaalsed standardid. Kerastase teab, et iga naine on unikaalne ning rituaalid on mõeldud kõigile eri tüüpi juustele. Juuste ilu-see on nende tugevus ja tervis. Heledad ja tumedad, lokkis või sirged, pikad või lühikesed-kõik juuksed näevad head välja, kui nad on lopsakad, läikivad ja siledad. Puuduvad inetud juuksed on sobimatu hoolitsus! Juba pärast esimest rituaal märkad muutusi-Sinu juuksed muutuvad tugevamaks, elavamaks, siledaks ja läikivaks. Kerastase rituaalid aitavad taastada isegi tugevalt kahjustatud juukseid ning säilitada püsivalt tugevamad ja tervemad juuksed ka tulevikus.

Kérastase’i rituaalid toetuvad neljale sambale:

Professionaalne diagnostika

Kérastase’i meisterjuuksur-konsultant viib läbi personaalse diagnostika ning valib Sinu vajadusi ja soove arvestades välja just Sulle sobiva juuksehooldusprogrammi. Juuste seisukorra hoolikas hindamine neid vaadeldes ja puudutades ning täielik peanaha analüüs tagab, et valitakse õige personaalne juuksehoolduse rituaal, mis säilitab ilu ka kodustes tingimustes.

Sügavad muutused

Kérastase loob uusimaid tehnoloogiaid kasutades innovatiivseid, enneolematu aktiivainete kontsentratsiooniga hooldusvahendeid. Kõigi toodete koostised läbivad põhjaliku efektiivsus-, ohutus- ja kosmeetilise kontrolli, et hooldusvahendi toime oleks maksimaalselt tõhus, kuid säästaks samas täielikult juukseid ja peanahka. Kérastase arendab ka esimesi pikaajalise toimega hooldusvahendeid, mille mõju ulatub sügavale juuksekarva tuumani.

Täiuslik kogemus

Peanahka ning juukseid juurtest otsteni hellitavad tooted ja kogenud meistrite massaaž. Lõpetuseks rõhutatakse juuste tekstuuri, et tulemus saaks täiuslik. Võluvad aroomid, meeldivad koostised ja rahustavad massaažid-see on heaolu, mida juuksehooldus siiani nii rikkalikult ei ole pakkunud!

Ilu säilitamine kodustes tingimustes

Personaalne ilu säilitamise programm tagab salongis läbitud rituaalide toime püsimise ka kodustes tingimustes. Kérastase’i meisterjuuksur-konsultant valib viiest suurepärasest sarjast Sinu juustele kõige paremini sobivad tooted ja koostab just Sulle erilise hooldusprogrammi.

Kerastase rituaalide kirjeldus

Ritual Fusio Dose

2301_0-672x372MOLEKULAARNE KOKTEIL (ampull) 35 min.
Silmapilkne ergutus juustele toitaineterohke kokteili näol, Fusio-Dose suudab lahendada enamuse juuste probleemidest.
Hind 36-43€*
NB! Lisades lõikusele või värvimisele on protseduuri maksumus 8€.

Rituaal Discipline

Pehmendab intensiivselt karmid ja rahutud juuksed ning taastab juuste loomuliku pehmuse muutmata need raskeks. Küllastab elustava niiskusega, ennetab kuivamist ja hoiab ära kahususe, eriti lokkis juuste puhul. Muudab juuksed peegelsiledaks ja läikivaks. Silutud efekt püsib ka kõrgendatud õhuniiskuse puhul.
Kerge liikuvus ja siidine tulemus.
Kõikidele sõnakuulmatutele juuksetüüpidele.
Lihtsustab juuste föönitamist ja sättimist. Rituaali kestvus 90-120 min.
Rituaal sobib neile, kellel on:
-karmid ja sõnakuulmatud juuksed
-kahused juuksed
-väsinud, elutud juuksed
Hind: 76-84 EUR*

Rituaal Chronologiste

JUUSTE TAASELUSTAMINE Ainulaadne hooldus juustele ja peanahale. Mimeetilise kaaviari elavdavate omadustega, mis on loomuliku elu allikaks. Chronologiste esindab kõige hinnalisemate ravim toimeainete kontsentratsiooni, mille kättesaadavus oli varem peaaegu võimatu. Kaks aktiivset komponenti kombineeritakse omavahel peale kandmis momendil ühtseks tervendavaks tervikuks. Rikkalik kreem koos mimeetilise kaaviari helmestega – see on erandlik hooldus, mis taastab juuksed ja peanaha, täites neid kõige vajalikuga. Rituaali kestvus 90-120 min.
-Eksklusiivne massaž.
-Sobib kõikidele juuksetüüpidele.
-Taaselustav ritual koos sügava lõõgastusega.
Hind: 76-84 EUR*

24-Karaadine rituaal

Uus “24 Carat” Elixir Ultime rituaal  pakub tõeliselt luksuslikku kogemust. See on multi-sensoorne kogemus mis on  kõrgelt kontsentreeritud ning õliga rikastatud ravi, mille tulemusena saavutatakse juuste sära, toitvus ja nende pehmus. Enne “Elixir Ultime” kasutamist pestakse juukseid kaks korda ning seejärel kantakse juustesse õrna massažiga õlimask. Rituaali tulemused seisnevad tema ainulaadsuses kuna juukseid toidetakse seestpoolt. Rituaali järgselt on Sinu juustel  kaunis sära ning nad on luksuslikult pehmed. Rituaali kestvus 60-90 minutit.
Protseduur sobib:
- kuivadele juustele
- väsinud, räsitud juustele
- karmidele juustele
Hind: 57-62 EUR*

Keratermia

Keratermia – see on iga juuksekarva rekonstrueerimine ja vajalike mikroelementide sügavkinnitamine, mis taastab kahjustatud juuksestruktuuri. Spetsiaalset koostist kasutatakse juuksekarva tihendamiseks. Koostise unikaalne valem põhineb innovaatilisel tehnoloogial. Selle peamine ülesanne on tugevdada juuksekarva sisemist struktuuri, tungides rakkudevahelistesse tühimikkudesse. Juuksespetsialist kinnitab koostisosad spetsiaalse termilise instrumendiga ja sulgeb ning sirgestab juukse pinna. Iooniline struktuur koos soojusega sulgeb ja fikseerib juukse pinna, tekitades sellega kaitsekihi. Rituaali kestvus 100-120 minutit.
Protseduur sobib:
-värvitud juustele
-kuivadele, ummistunud juustele
-kergesti murduvatele ja hargnevatele juustele
-sõnakuulmatutele, kahjustatud ja kergesti pusasse minevatele juustele
-kahustele, traumeeritud juustele
-tuhmidele, elututele juustele
-juustele mis ei allu soengutele
Hind: 80-90 EUR*

*Eelnimetatud rituaalide hinnad  sisaldavad juuksepesu koos  föönisoenguga.
Täpse rituaali hinna määrab juuksur, sõltuvalt juuste pikkusest, tihedusest ja materjali kulust.


ASUKOHT ja LAHTIOLEKU AJAD

Glow Beauty stuudio asub aadressil Kentmanni 10, Tallinn
NB!
Sissepääs stuudiosse on Rävala tänava poolt
Tel. 5887 8857
E-mail: stuudio@glowmakeup.ee

Stuudio on avatud:
E-R 10:00-19:00
L 10:00-17:00
P kokkuleppel

Kohtumiseni!

  • Telli blogipostitused omale postkasti
Verified by Trusted Partners